reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”

12 Nisan 2018, Perşembe, 10:10 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokulu’nda bir velinin okul müdürü ve müdür yardımcısını silahla yaralamasına sert tepki gösterdi. “Daha önce meslektaşlarımızı tehdit eden bu saldırgan hakkında şikayetçi olunmasına rağmen işlem yapmayan sorumlular için de gereken yapılmalıdır” diyen Geylan, öğretmene yönelik şiddet vakalarında kamu davası […]

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokulu’nda bir velinin okul müdürü ve müdür yardımcısını silahla yaralamasına sert tepki gösterdi.
“Daha önce meslektaşlarımızı tehdit eden bu saldırgan hakkında şikayetçi olunmasına rağmen işlem yapmayan sorumlular için de gereken yapılmalıdır” diyen Geylan, öğretmene yönelik şiddet vakalarında kamu davası açılması için yasal düzenlemenin ivedilikle yapılması gerektiğini kaydetti.
Geylan açıklamasında şunları söyledi:
“Yine Veli Şiddeti, Yine Saldırı!
Bursa Nilüfer Hasan Ağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokulu Müdürü Tülay Taş ve Müdür Yardımcısı Sinan Delibaş öğretmenlerimiz psikopat bir velinin silahlı saldırısı neticesinde yaralandılar. Arkadaşlarımızdan bir tanesinin durumu ağır. Geçmiş olsun. Rabbimden acil şifalar niyaz ediyorum.
Daha önce meslektaşlarımızı tehdit eden bu saldırgan hakkında şikayetçi olunmasına rağmen işlem yapmayan sorumlular için de gereken yapılmalıdır.
Tekraren çağrıda bulunuyorum; öğretmene yönelik şiddet vakalarında kamu davası açılması için yasal düzenleme ivedilikle yapmalıdır. Yeter artık! MEB personeline sahip çıkmalı, öğretmene yönelik şiddetin sorumlularının en ağır şekilde cezalandırılması ve önleyici tedbirler alınması için hukuku harekete geçirmelidir.
Arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor, bir daha böylesi hadiseler yaşanmamasını temenni ediyorum.”256_HAM

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.