reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: SAYIN İSMET YILMAZ MÜLAKATIN KALDIRILACAĞINI RESMEN AÇIKLAMALIDIR.

29 Haziran 2017, Perşembe, 8:41 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmen alımlarında mülakatın kaldırılacağına yönelik haberlere atıfta bulunarak, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın konuyla ilgili açıklama yapmasını istedi. Koncuk, “Biz Türk Eğitim Sen olarak yanlıştan dönmenin büyük bir erdem olduğunu tekrar vurguluyor ve Sayın İsmet Yılmaz’dan iptal açıklaması bekliyoruz” dedi. Koncuk şunları kaydetti: “Mülakatın kaldırılacağı bilgisini […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, öğretmen alımlarında mülakatın kaldırılacağına yönelik haberlere atıfta bulunarak, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın konuyla ilgili açıklama yapmasını istedi. Koncuk, “Biz Türk Eğitim Sen olarak yanlıştan dönmenin büyük bir erdem olduğunu tekrar vurguluyor ve Sayın İsmet Yılmaz’dan iptal açıklaması bekliyoruz” dedi.

Koncuk şunları kaydetti: “Mülakatın kaldırılacağı bilgisini dedikodulardan değil, bizzat Sayın İsmet Yılmaz’ın açıklamalarından öğrenmek istiyoruz. Sürüncemede kalmasın.

Mülakat gerçek anlamda can yakmakta, büyük haksızlıklara sebep olmaktadır. Bu konu kamuoyunda yeteri kadar tartışılmıştır, şimdi sonuç zamanı.

Sayın Yılmaz hem öğretmen seçme usulü bakımından hem de siyaseten tepki çeken mülakatın sosyal ve siyasi maliyetini iyi hesap etmelidir.

Biz Türk Eğitim Sen olarak yanlıştan dönmenin büyük bir erdem olduğunu tekrar vurguluyor ve Sayın İsmet Yılmaz’dan iptal açıklaması bekliyoruz.

Biliyoruz ki Sayın Bakan da en az bizim kadar mülakatın yanlış olduğunu görmüştür.Mülakat hem öğretmen hem de yönetici atamada çöpe atılmalıdır.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ



4 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.