reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN TALİP GEYLAN: `YIL SONUNA KADAR UZAKTAN EĞİTİM İLE DEVAM EDİYORUZ`

19 Kasım 2020, Perşembe, 10:03 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, covid-19 için alınan önlemler kapsamında eğitim-öğretimin 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim ile yürütülmesi hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Yıl sonuna kadar yaşanacak süreçle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı’nın kısa sürede açıklama yapacağını söyleyen Genel Başkan Geylan, önemli olan  sürecin çocuklarımızın öğrenme kayıplarını minimum düzeyde tutacak ve eğitim çalışanlarının hak […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, covid-19 için alınan önlemler kapsamında eğitim-öğretimin 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim ile yürütülmesi hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

Yıl sonuna kadar yaşanacak süreçle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı’nın kısa sürede açıklama yapacağını söyleyen Genel Başkan Geylan, önemli olan  sürecin çocuklarımızın öğrenme kayıplarını minimum düzeyde tutacak ve eğitim çalışanlarının hak kaybına ve mağduriyetlerine meydan vermeyecek şekilde  yönetilebilmesi olduğunu kaydetti.

Geylan değerlendirmesinde şunları söyledi:

“Okullarımız, 31 Aralık’a kadar uzaktan eğitimle devam edecek.

Tabii ki, hiç istemediğimiz bir durum.

En büyük arzumuz ve duamız, tüm kademelerde yüz yüze eğitim imkanına kavuşmaktı.

Ancak bir zorunlulukla karşı karşıyayız.

Hiç şüphe yok ki, hayatta herşeyin telafisi vardır, tek vazgeçilmez olan çocuklarımızın ve toplumun sağlığıdır.

Yıl sonuna kadar yaşanacak süreçle ilgili MEB kısa sürede bir açıklama yapacaktır.

Dileğim, çocuklarımızın öğrenme kayıplarını minimum düzeyde tutacak ve eğitim çalışanlarının hak kaybına ve mağduriyetlerine meydan vermeyecek tedbirlerle sürecin yönetilebilmesidir.

Her kademedeki eğitim yöneticisinin bu hassasiyetle davranacağına inanıyorum.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.