reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “TÜRKİYEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN.”

25 Haziran 2018, Pazartesi, 11:06 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada seçim sonuçlarını değerlendirdi. Geylan, “Bu istikamet; uzlaşmanın esas alınması, kutuplaşmanın olmaması ve özellikle kamuda ötekileştirmenin ve ayrıştırmanın sonlandırılması gereken bir geleceği işaret ediyor.” dedi. Genel Başkan yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Türkiyemiz, huzur ve sükunet içerisinde bir seçimi daha tamamladı. Şükürler olsun. Millet aklının sandığa […]

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, sosyal medyadan yaptığı açıklamada seçim sonuçlarını değerlendirdi. Geylan, “Bu istikamet; uzlaşmanın esas alınması, kutuplaşmanın olmaması ve özellikle kamuda ötekileştirmenin ve ayrıştırmanın sonlandırılması gereken bir geleceği işaret ediyor.” dedi.
Genel Başkan yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:
“Türkiyemiz, huzur ve sükunet içerisinde bir seçimi daha tamamladı. Şükürler olsun. Millet aklının sandığa yansıyan müşterek iradesi, her türlü tartışma ve iddianın üzerindedir. Türk milletinin irfanı, Türkiye’ye yeni istikametini göstermiştir.
Bu istikamet; uzlaşmanın esas alınması, kutuplaşmanın olmaması ve özellikle kamuda ötekileştirmenin ve ayrıştırmanın sonlandırılması gereken bir geleceği işaret ediyor.
Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet modeli; kamu yönetiminde ehliyet ve liyakatin esas alındığı, çalışanların sendikal ve siyasal saiklerle tasnif edilmediği, kamusal alanın sendikal ve siyasal aidiyetlere peşkeş çekilmediği yeni dönemi artık bir zorunluluk olarak ortaya koymuştur.
Türkiye, artık bu esas dahilinde yönetilmek durumundadır. Bunun dışında bir anlayışla bu ülkenin yönetilemeyeceğini herkes görmelidir, görecektir. Vatandaşlık görevini, demokratik olgunlukla ifa ederek memleketimizin kaderini tayin eden halkımıza teşekkür ediyorum.
Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 15 Temmuz akabinde oluşan milli birlik ve beraberlik ruhunun yükselerek devam etmesini ve bu şuurun her alanda hakim kılınmasını yürekten niyaz ediyorum. Yaşasın Türk Devleti. Varolsun Türk Milleti”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 11

Henüz yorum yapılmamış.