reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Genel Başkan: “Umutlar Tükenmeden…”

16 Aralık 2016, Cuma, 8:45 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Başbakanlığın,  açıkta  bekleyenlerle ile ilgili tüm kurumlara uygulama birliği için genelge gönderilmesini isteyen Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail  Koncuk, “ İhraçlar konusunda da, açığa almada da kriterler tamamen değiştirilmelidir. Hukukun suç saymadığı şeyler kriter olarak kabul edilmemelidir.” dedi.  Koncuk ayrıca  “İnanıyoruz ki, Halep için, tüm mazlumlar için göz yaşı dökenler, kendi insanına […]

Başbakanlığın,  açıkta  bekleyenlerle ile ilgili tüm kurumlara uygulama birliği için genelge gönderilmesini isteyen Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail  Koncuk, “ İhraçlar konusunda da, açığa almada da kriterler tamamen değiştirilmelidir. Hukukun suç saymadığı şeyler kriter olarak kabul edilmemelidir.” dedi.  Koncuk ayrıca  “İnanıyoruz ki, Halep için, tüm mazlumlar için göz yaşı dökenler, kendi insanına da adaleti, hukuku çok görmeyecektir. Umutlar tükenmeden…” diye konuştu.  Genel Başkan şunları kaydetti: “Başbakanlık artık açıkta bekleyenlerle ilgili bakanlık, valilik, üniversiteler ve tüm kurumlara uygulama birliği için genelge göndermelidir.Başbakanlık açıktakilerin iadesi ile ilgili bir düzenleme yapmadığı sürece hiç bir kurum doğruyu yapma cesaretini gösteremeyecektir.Şuan yaşanılan, kabul edilemez bir büyük boşluktur.Bu görüntü ülkemize hiç yakışmamaktadır.Hak, hukuk ve vicdan artık harekete geçmelidir.İhraçlar konusunda da, açığa almada da kriterler tamamen değiştirilmelidir.Hukukun suç saymadığı şeyler kriter olarak kabul edilmemelidir.İnsanımıza sahip çıkmak, yokluğa terk etmemek konusunda aklı selim sonunda galip gelecektir.İmanımız, inanç değerlerimiz bunu gerektirir.İnanıyoruz ki, Halep için, tüm mazlumlar için göz yaşı dökenler, kendi insanına da adaleti, hukuku çok görmeyecektir.Umutlar tükenmeden…”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 1 = 3

Henüz yorum yapılmamış.