reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: UYARIYORUZ! VİCDANSIZ, HESAPSIZ VERGİ VE ZAM FURYASINI GÖZDEN GEÇİRİN

29 Eylül 2017, Cuma, 10:07 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkan İsmail Koncuk, Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından açıklanan vergi ve zam oranlarını eleştirerek, “siyasi irade vatandaşın nasıl geçindiğinden bihaber” dedi. Açıklamasında, hükümetin halktan iyice koptuğuna dikkat çeken Koncuk, ağır vergi yükünün yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ederek, “ bunun ilk işareti olarak %40 MTV’yi iptal edin” dedi. Koncuk, açıklamasına şöyle devam etti: “Maliye […]

Genel Başkan İsmail Koncuk, Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından açıklanan vergi ve zam oranlarını eleştirerek, “siyasi irade vatandaşın nasıl geçindiğinden bihaber” dedi.

Açıklamasında, hükümetin halktan iyice koptuğuna dikkat çeken Koncuk, ağır vergi yükünün yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ederek, “ bunun ilk işareti olarak %40 MTV’yi iptal edin” dedi.

Koncuk, açıklamasına şöyle devam etti:

“Maliye Bakanı Sayın Naci Ağbal, % 40 MTV zammını şöyle açıklıyor, ” Zaten % 15 zam olacaktı, % 25 fazla oldu. “Yani % 25’cik bir zam ne olmuş, yani?

Siyasi irade anlaşılan, bu vatandaşın nasıl geçindiğinden bihaber. Bu kadar uçuk bir zam ancak bu kadar anlamsızca anlatılabilirdi. Şaşırmadık. Şaşırmadık, daha 1 ay önce memur ve emekliye yarım puan zam için bin dereden su getirenlerin, bizi anlamasını beklemek hayalcilik olurdu.

Beyler, bu üslupsuzlukla, halktan iyice kopuyorsunuz, farkında mısınız bilemem ama halka rağmen siyaset yapmak mümkün değildir. Üslupta saygı!

Sevgi bir yere kadardır, sınırsız değildir. Bu ülkenin insanları artık anne baba olarak görev yapmakta ve insanca yaşamakta zorlanmaktadır.

Sadece memur değil elbette, asgari ücretlisi, esnafı, çiftçisi de zor durumdadır. Bu ağır vergi yükünü çekmek artık ağır gelmektedir.

Maliye Bakanlığı ve Hükümeti uyarıyoruz, devamının geleceği çok açık olan bu ağır vergi ve zam furyasını tekrar gözden geçirin. Halkı görün! Bunun ilk işareti olarak, vatandaşın ve ülkenin gerçekleriyle tamamen tezat olan, vicdansız ve hesapsızca düzenlenmiş % 40 MTV’yi iptal edin.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.