reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “YANLIŞ GİDİŞATA NASIL DUR DİYECEĞİZ?”

26 Aralık 2019, Perşembe, 3:45 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan,  kamuda liyakat, görevde yükselme ye yönetici atamaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı taşra teşkilatının, dışarıdan yapıların tahakkümü altında olduğunu vurgulayan Geylan; kurumlarımızın tepelerine adeta heyula gibi çökmüş olan bu yapılardan biran önce kurtarılması gerektiğini belirtti. Genel Başkan Geylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Kamuda yanlış giden bazı […]

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan,  kamuda liyakat, görevde yükselme ye yönetici atamaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı taşra teşkilatının, dışarıdan yapıların tahakkümü altında olduğunu vurgulayan Geylan; kurumlarımızın tepelerine adeta heyula gibi çökmüş olan bu yapılardan biran önce kurtarılması gerektiğini belirtti.

Genel Başkan Geylan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Kamuda yanlış giden bazı şeylerin düzlüğe çıkarılabilmesi için, öncelikle görevde yükselme ve yönetici atamalarında liyakatin esas alınması önkoşuldur.

Her zaman söylüyoruz; dışarıdan yapıların kamuyu yönetme arzu ve girişimi bir HADSİZLİKTİR!

Bu hadsizliğe fırsat ve zemin sağlayanlar da en az bu hadsizler kadar mesuldür.

Kamu kurumlarını, kamu yöneticileri idare etmelidir.

Yıllardır, MEB taşra teşkilatının bir kısım unsurlarının, dışarıdan yapıların tahakkümü ve hatta işgali altında olduğunu haykırıyoruz. Kurumlarımız, tepelerine adeta heyula gibi çökmüş olan bu yapılardan kurtarılmalıdır.

Özellikle Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın ve göreve geldiği andan itibaren her fırsatta liyakat ve adalet vurgusu yapan Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk’un bu yapılara artık DUR demesi gerekmiyor mu?

Devlet  adabı ve ciddiyetine yakışan  da bu değil midir!

Ancak ve maalesef, Bakanlık merkez teşkilatı tarafından çıkarılan kararnameler ya da yapılan görevlendirmeler, bu malum yapıların tazyik ve talepleriyle İPTAL edilmeye, kurumlarımızın yöneticileri bu yapıların talep ve talimatlarına mahkûm bırakılmaya devam edilirse;

Bu yanlış gidişata nasıl DUR diyeceğiz?

Yanlış giden İŞLERİ nasıl düzlüğe çıkaracağız?

Türkiye’miz; hak edenin hak ettiğini aldığı adaletli bir düzeni hak etmiyor mu?”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 9 = 15

Henüz yorum yapılmamış.