reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI KOCAELİ’NDEYDİ.

23 Mart 2018, Cuma, 1:37 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkan Yardımcıları M. Yaşar Şahindoğan ile Fuat Yiğit, Kocaeli 2 No’lu Şube’nin “Türkü Türk’ü anlatır” programına katıldı. Programda Türklerin kahramanlıkları türkülerle anlatıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ayşegül Yüken’in sunuculuğunu üstlendiği programa Genel Başkan yardımcıları Mehmet Yaşar Şahindoğan ve Fuat Yiğit’in yanı sıra Gebze İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Aşıkoğlu, […]

Genel Başkan Yardımcıları M. Yaşar Şahindoğan ile Fuat Yiğit, Kocaeli 2 No’lu Şube’nin “Türkü Türk’ü anlatır” programına katıldı. Programda Türklerin kahramanlıkları türkülerle anlatıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ayşegül Yüken’in sunuculuğunu üstlendiği programa Genel Başkan yardımcıları Mehmet Yaşar Şahindoğan ve Fuat Yiğit’in yanı sıra Gebze İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Aşıkoğlu, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı ve Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 No’lu Şube Başkanı Yaşar Şanlı, İzmit İlçe Başkanı Hüseyin Akçay, Körfez İlçe Başkanı Oruç Sulusaray ve Kocaeli 2 No’lu Şube’nin kurucu başkanı Köksal Akkoç, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Özkara ile Gebze İlçe Başkanı Ahmet Çağrı Şakar ve Çayırova İlçe Başkanı Hikmet Yılmaz, İstanbul’dan maarif müfettiş Süleyman Yıldız, okul müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve üyelerimiz katıldı.

Kocaeli 2 No’lu Şube Başkanı Orhan Kütük etkinliğin açılışında yaptığı konuşmada Türk’ü türkülerle anlatmak için biraraya geldiklerini söyleyerek, şunları kaydetti: “1992 yılında Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen ile başlayan mücadelede ilk dönemlerde 20 kişilik kurucular kuruluna üye bulmakta zorlanırken, aradan geçen 25 yılda 2 bin 250 üyemizle bölgemizde önemli bir güç ve sivil toplum kuruluşu olarak kendimizi gösteriyoruz. Salonları dolduran sizler bundan sonraki programlar için de cesaret veriyorsunuz. Sendikacılık aynı zamanda sosyal faaliyettir. Benzerlerini sürdüreceğiz.” dedi.

Ardından programda bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yaşar Şahindoğan Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümünü kutlayarak; başta Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizi, terörle mücadelede şehit olan kahraman Mehmetçiklerimizi saygı, minnet ve rahmetle andı.

Türk Eğitim-Sen’in etkili bir sendikacılık yaptığını kaydeden Şahindoğan, Türk Eğitim-Sen’in nöbet eylemleri ile ilgili aldığı dört eylem kararını hatırlattı. Eylemlerimizin sonuç alınıncaya kadar süreceğini bildiren Şahindoğan, “Nöbet görevi hak ve hukuk gözetilmeden yapıldığında öğretmenleri huzursuz kılmakta, çalışma barışını bozmakta, moral ve motivasyonu düşürmektedir. Öğretmenlerimizin nöbet görevlerine ilişkin ciddi şikâyetleri söz konusudur, çok da haklıdırlar. Dolayısıyla MEB’in yasaları dikkate almadan öğretmenlere yüklediği tüm angarya işleri ve hak gasplarını topyekün reddediyoruz” dedi.

Öğretmenlere performans değerlendirmesi ile ilgili açıklama da yapan Şahindoğan, Türk Eğitim-Sen’in öğretmenlerin huzurunu bozacak, çalışma motivasyonunu olumsuz etkileyecek, itibarlarını zedeleyecek bu uygulamaya karşı olduklarını belirtti. Şahindoğan, “Öğretmenlere performans değerlendirme sistemi hayata geçerse her türlü demokratik ve hukuki hakkımızı kullanacağız” dedi.

Şahindoğan’ın konuşmasının ardından program, 103’ncü zafer yıldönümü kısa süre önce kutlanan Çanakkale teması ile başladı. Türk Eğitim-Senli öğretmenler şiir ve türkülerle Türk’ün gerek ülkemiz gerekse diğer ülkelerde kahramanlıklarını, eziyetlerini, duruşlarını anlattı. Programda türkü veya şiir okuyan her öğretmen sunumunun ardından boynundaki kolyeyi düzeneğe bırakıp, “Ben Mehmedim” diye seyirciyi selamladı.

Program lise öğrencilerinin Türk ve Türki Cumhuriyetler bayrak ve sancakları ile sahneye çıkması ve bu esnada Hakan Çelik’in “Olmadın Sen” adlı şiiri subay üniforması ile dillendirmesi, Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Yaşar Şahindoğan ve Fuat Yiğit’in teşekkür konuşmaları ile sona erdi.6680 6675 6676 6678 6679


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 10

Henüz yorum yapılmamış.