reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN: “YKS’YE GİRECEK ADAYLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ.”

1 Temmuz 2020, Çarşamba, 12:02 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS’ye girecek tüm adaylara başarılar diledi. Salgın süreci gölgesinde 2 milyon 433 bin 219 adayın sınava gireceğini hatırlatan Geylan, çocuklarımızın olağanüstü bir durumda olağanüstü koşullarla sınava hazırlandığını söyledi. Buna rağmen çocuklarımızın endişeli olmamasını isteyen Geylan, “Bu sınav hayatınızın önemli bir dönemeci olmakla birlikte her […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS’ye girecek tüm adaylara başarılar diledi.

Salgın süreci gölgesinde 2 milyon 433 bin 219 adayın sınava gireceğini hatırlatan Geylan, çocuklarımızın olağanüstü bir durumda olağanüstü koşullarla sınava hazırlandığını söyledi.

Buna rağmen çocuklarımızın endişeli olmamasını isteyen Geylan, “Bu sınav hayatınızın önemli bir dönemeci olmakla birlikte her şey değildir. Çocuklarımızın sağlığı gerek aileniz gerekse ülkemiz için tüm sınavlardan daha değerlidir. Sizler ülkemizin geleceğine yön veren lokomotifsiniz, gücümüze güç katıyorsunuz. Rahat olun. Kaygı ve stres yaşamayın. Moral ve motivasyonunuzu yüksek tutun. Azim, emek ve fedakârlıklarınızın karşılığını mutlaka alacaksınız” dedi.

Velilere de uyarılarda bulunan Geylan,  salgın nedeniyle okul önlerinde yığılmaların olmaması gerektiğini bildirdi. YKS tedbirlerine uyulmasını isteyen Geylan, “Lütfen  çocuklarımızın hem sağlığını riske atacak hem de onların motivasyonlarını olumsuz yönde etkileyecek durumlardan kaçının. Uyarılara kulak verin, çocuklarımızın yanında aileden sadece 1 kişi olmasına özen gösterin” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 3 = 5

Henüz yorum yapılmamış.