reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Genel Başkan Yönetmeliği Değerlendirdi

6 Ekim 2015, Salı, 2:30 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
MEB, Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine Dair Yönetmelik’te değişiklik yaptı. Yapılan düzenlemeye göre müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığına, yazılı sınav sonuçlarına göre görevlendirme yapılacaktır. Müdür görevlendirmelerinde ise, sözlü sınav devam etmektedir. Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk şunları kaydetti: “Yeni yönetici görevlendirme yönetmeliği yayınlandı. Bu konuda sendika olarak […]

MEB, Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine Dair Yönetmelik’te değişiklik yaptı. Yapılan düzenlemeye göre müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığına, yazılı sınav sonuçlarına göre görevlendirme yapılacaktır. Müdür görevlendirmelerinde ise, sözlü sınav devam etmektedir. Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk şunları kaydetti:
“Yeni yönetici görevlendirme yönetmeliği yayınlandı. Bu konuda sendika olarak işin muhatapları ile çok görüşmeler yaptık, yazılı sınav olmasını istedik. Bu isteğimiz müdür baş yardımcılığı ve müdür yardımcılığı görevlendirmesinde yerine gelmiştir. Artık müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına görevlendirmeler sadece yazılı sınav ve puan üstünlüğüne göre yapılacaktır, ancak müdürlük görevlendirmesinde aynı anlayış devam etmektedir. Müdürlük görevlendirmesi ek bir değerlendirmesi ve sözlü sınav sonuçlarına göre yapılacaktır. MEB’in yaşanan onca rezalete rağmen müdürlük görevlendirmesinde yazılı yerine, mülakatta ısrar etmesi, aynı rezaletin sürmesinden yana olduğunu göstermektedir. Seçim bildirgesine ayrımcılık olmayacak maddesini koyan AKP’de, bu yönetmelikle anlayış değişikliği olmadığı çok açıktır. Kamuda torpili önceleyen, benden olmayana, teslim olmayana hayat hakkı tanımam anlayışı bu yönetmelikle sürecektir. Hâlbuki AKP, en azından seçim öncesi bir anlayış değişikliği içerisine gireceğini gösterebilir ve tüm çalışanları kucaklıyorum mesajı verebilirdi, ancak AKP’yi saran benim adamım olmalı hastalığı devam ettirilmiştir. Müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığına yazılı sınav getirilmesi ise, sendikamızın kazandığı İİDK kararı sonucu olmuştur.  Yani, yönetmelik, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı görevlendirmesi yönünden iyi, müdürlük görevlendirmesi yönünden kötü ve kabul edilemezdir.4 yıllık görev süresi ise aynen devam etmektedir. Bu yönetmelik her yönünle objektif bir yönetmelik olana kadar mücadelemiz her zeminde sürecektir.”

 

Yönetmelik İçin Tıklayınız.

Yönetici Değerlendirme Formu İçin Tıklayınız.


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 1 = 9

Henüz yorum yapılmamış.