reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN’DAN ALAN DEĞİŞİKLİĞİ, ÖZÜR TAYİNLERİ VE 2. İL DIŞI AÇIKLAMASI

5 Eylül 2017, Salı, 8:54 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, diplomaya bağlı alan değişikliğinin bir gereklilik olduğunu söyleyerek, “Diplomaya bağlı alan değişikliği talebini yetkililere her fırsatta iletiyoruz ancak resmî bir bilgi olmadan yapılacak demek doğru olmaz. Şunu söyleyebilirim, diplomaya bağlı alan değişikliği bu yıl mutlaka yapılmalıdır” dedi. Koncuk, hem il dışı hem il içi özür tayin […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, diplomaya bağlı alan değişikliğinin bir gereklilik olduğunu söyleyerek, “Diplomaya bağlı alan değişikliği talebini yetkililere her fırsatta iletiyoruz ancak resmî bir bilgi olmadan yapılacak demek doğru olmaz. Şunu söyleyebilirim, diplomaya bağlı alan değişikliği bu yıl mutlaka yapılmalıdır” dedi.

Koncuk, hem il dışı hem il içi özür tayin taleplerinin karşılanması ve MEB Müsteşarı Sayın Yusuf Tekin’in 2. il dışı sözünün yerine getirilmesi gerektiğini de kaydetti.

Koncuk şunları kaydetti: “Diplomaya bağlı alan değişikliği uzun zamandır talebimizdir. MEB bu konuda geçen yıl umut vermiş ancak sonuçlandırmamıştır. Aslında zor değil.

Diplomaya bağlı alan değişikliği bir gerekliliktir, aslında geçmiş yıllardan bugüne ihtiyaç doğrultusunda yapılagelen bir uygulamadır.

Biz Türk Eğitim Sen olarak tüm talepleri bugün yerine getirin demedik, her yıl düzenli yapın emin olun bu talep zamanla en aza inecektir.

Bugünlerde yine MEB’in alan değişikliği yapacağı konuşuluyor, doğrusu geçen yıl ki tecrübeden sonra temkinli yaklaşmak daha doğru olacaktır.

Diplomaya bağlı alan değişikliği talebini yetkililere her fırsatta iletiyoruz ancak resmî bir bilgi olmadan yapılacak demek doğru olmaz.

Şunu söyleyebilirim, diplomaya bağlı alan değişikliği bu yıl mutlaka yapılmalıdır. MEB’e yakışan da bu talebe uygun davranış sergilemektir.

Ayrıca, özür tayinleri hem il dışı hem il içi talepleri karşılanmalı, Müsteşar Sayın Tekin’in 2. İl dışı sözü de yerine getirilmelidir.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 7

Henüz yorum yapılmamış.