reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKAN`DAN DEPREMZEDELERE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

13 Kasım 2017, Pazartesi, 4:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
İran-Irak sınırında Halepçe kenti yakınında 7,3 büyüklüğünde deprem olduğu bilgisini üzüntü ile karşıladık. Konuyla ilgili açıklamasında yöre halkına geçmiş olsun dileklerini sunan Genel Başkan İsmail Koncuk, “Türkiye’nin doğu ve güneydoğusundaki illerinde de hissedilen depremin yarattığı can kaybının artmaması için duacıyız. Enkaz altında kurtarılmayı bekleyen vatandaşlara sağlıkla ulaşılması en büyük temennimizdir. Yaralananlara da acil şifalar diliyorum. […]

İran-Irak sınırında Halepçe kenti yakınında 7,3 büyüklüğünde deprem olduğu bilgisini üzüntü ile karşıladık.

Konuyla ilgili açıklamasında yöre halkına geçmiş olsun dileklerini sunan Genel Başkan İsmail Koncuk, “Türkiye’nin doğu ve güneydoğusundaki illerinde de hissedilen depremin yarattığı can kaybının artmaması için duacıyız. Enkaz altında kurtarılmayı bekleyen vatandaşlara sağlıkla ulaşılması en büyük temennimizdir. Yaralananlara da acil şifalar diliyorum. Türk Silahlı Kuvvetleri ve Kızılay olarak bölgeye yardım ekibi gönderildiği haberini aldık. Depremin etkisini gösterdiği yerlerin başında olan Süleymaniye’deki yurttaşlarımızın da en kısa sürede yardım ihtiyaçlarının giderilmesini dileriz. Bir kez daha İran ve Irak halkına geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bir daha böyle afetlerin yaşanmamasını Yüce Allah’tan niyaz ederiz” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + 7 =

Henüz yorum yapılmamış.