reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL BAŞKANDAN SEÇİM ÇAĞRISI

19 Nisan 2018, Perşembe, 3:13 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçim kararı hakkında açıklamalarda bulundu. Geylan, “Yürekten inanıyorum ki, Türk Milleti, Devletimizin kaderini tayin edecek en doğru tercihi ortaya koyacaktır.” dedi. Genel Başkan açıklamasında şunları belirtti: “24 Haziran 2018 tarihinde seçim yapılması kararı alındı. Hayırlı olsun. Demokrasilerde son sözü söyleme ve […]

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan erken seçim kararı hakkında açıklamalarda bulundu. Geylan, “Yürekten inanıyorum ki, Türk Milleti, Devletimizin kaderini tayin edecek en doğru tercihi ortaya koyacaktır.” dedi.
Genel Başkan açıklamasında şunları belirtti:
“24 Haziran 2018 tarihinde seçim yapılması kararı alındı. Hayırlı olsun. Demokrasilerde son sözü söyleme ve ülkenin geleceğine dair kararı verme yetkisi tabii ki milletindir. Yürekten inanıyorum ki, Türk Milleti, Devletimizin kaderini tayin edecek en doğru tercihi ortaya koyacaktır.
Ayrıca Genel Başkan, 24 Haziran 2018 seçimleri öncesinde hükümete ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a öğretmen istihdamı ile ilgili de çağrıda bulundu. Geylan, “2011 seçimlerinin hemen öncesinde 68 bin sözleşmeli öğretmen kadroya geçirilmişti. 24 Haziran’a giderken de, bir daha gelmemecesine, mülakatla sözleşmeli öğretmenlik istihdamını kaldıralım. Başta eş durumu mağduriyeti olmak üzere 4/B’li öğretmenlerimizi huzura kavuşturalım.” dedi.
Geylan: “2011 seçimlerinin hemen öncesinde 68 bin sözleşmeli öğretmen kadroya geçirilmişti. 24 Haziran’a giderken de, bir daha gelmemecesine, mülakatla sözleşmeli öğretmenlik istihdamını kaldıralım. Başta eş durumu mağduriyeti olmak üzere 4/B’li öğretmenlerimizi huzura kavuşturalım.
Sayın İsmet Yılmaz, bilesiniz ki; bir Öğretmen sözleşmesini vicdanıyla, hizmetini ise mesleğine ve öğrencilerine olan sevgisiyle yapar. Gelin şu 20 bin öğretmeni kadrolu atayarak sözleşmeli garabetini sonlandıran Bakan olarak tarihe geçin. Emin olun, minnetle anılırsınız.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 3

Henüz yorum yapılmamış.