reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Genel Başkanın MEB Hakkındaki Açıklamaları

27 Ekim 2015, Salı, 11:50 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalar yaptı. “Öyle bir sendikacı düşünün, attığı imza ile memur ve emekliyi ayda 40-50 TL zarara soktuğundan habersiz, ama hala yüzü kızarmadan konuşuyor” diyen Koncuk, sözlerini şöyle sürdürdü: “ Daha da acısı bu sendikanın üyelerinde hala tık yok. Satan mı kazanıyor […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalar yaptı. “Öyle bir sendikacı düşünün, attığı imza ile memur ve emekliyi ayda 40-50 TL zarara soktuğundan habersiz, ama hala yüzü kızarmadan konuşuyor” diyen Koncuk, sözlerini şöyle sürdürdü: “ Daha da acısı bu sendikanın üyelerinde hala tık yok. Satan mı kazanıyor ne? Vay ki vay, satan konuşuyor, ortaya çıkaran nerdeyse suçlu? Ey memur kardeşim, memuru, emekliyi, daha da kötüsü her türlü değerimizi satanı baş tacı yaparak ne yapmak istiyoruz? Çalan kahraman mı oldu?”
Açıklamalarında alan değişikliğine de değinen Koncuk, “Sayın Aydoğdu, ‘Alan değişikliği ile ilgili yanlış bir anlaşılma var. Konuyla ilgili gelecek haftalarda geniş ve detaylı bir açıklama yapacağız’ dedi. Bana göre yanlış anlayan MEB, başkası değil. Alan değişikliği ile ilgili yönetmelik maddesi belli ve açık. Tek eksik çalışma takvimi. Zor mu? Bu MEB yargı kararlarını uygulamadıkça ve kendi yönetmenliğine uymadığı sürece gözümde sıfırdır. Ayrımcılığın adresi MEB’dir” şeklinde konuştu.
Aday öğretmenlik sınav sonuçlarının açıklanmamasını da eleştiren Genel Başkan İsmail Koncuk, “Stajyerlik sınav sonuçları açıklanmadı. Başarı puanı hala 50’ye düşürülebilir.60 alamadı diye başarısız olacakların tüm sorumlusu MEB’dir. Stajyerlik sınav sonuçları neden 2 Kasıma bırakıldı. 1 Kasımda tepkiden mi korkuyorsunuz? MEB öğretmene eziyetten zevk alıyor gibi” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 6 =

Henüz yorum yapılmamış.