reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL MERKEZ, ANKARA 5 NO’LU ŞUBENİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI.

4 Haziran 2018, Pazartesi, 10:19 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 8 kişi okudu | 0 yorum
Genel Sekreter Musa Akkaş, Genel Başkan Yardımcıları M. Yaşar Şahindoğan ve Cengiz Kocakaplan Ankara 5 No’lu Şubemizin iftar programına katıldı. Programda, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Ankara Şube Başkanlarımız Ibrahim Çömez, Izzet Fakılı, Aytaç Coşan, Tayfun Fındık ve yönetimleri, şube kadın komisyonu ve üyeler de katıldı. Toplantıda bir […]

Genel Sekreter Musa Akkaş, Genel Başkan Yardımcıları M. Yaşar Şahindoğan ve Cengiz Kocakaplan Ankara 5 No’lu Şubemizin iftar programına katıldı. Programda, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Ankara Şube Başkanlarımız Ibrahim Çömez, Izzet Fakılı, Aytaç Coşan, Tayfun Fındık ve yönetimleri, şube kadın komisyonu ve üyeler de katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Genel Sekreter Musa Akkaş, İçinde bulunduğumuz Ramazan ayının ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti. Türk Eğitim Sen’in her türlü entrikaya, olumsuzluğa, tehditlere, korkutmalara rağmen üye sayısının arttığına işaret ederen Akkaş konuşmasında şunları kaydetti: “Bilindiği üzere 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunun 30’uncu maddesine göre 15 Mayıs maaşı baz alınarak, sendika üyelik aidatı kesintisine göre yetkili sendikalar belirleniyor.
Mutabakatlar düzenlendi, imzalar atıldı. Sendika üye sayıları belirlendi. Buna göre sendikamız Türk Eğitim Sen’in 2018 yılı üye sayısı 201.480’dir. Geçen sene üye sayımıza göre artıdayız. AKP iktidara geldiği yılda üye sayımız 125.863 idi. 16 yılda emekli olanları da dikkate aldığımızda 100 binin üzerinde üye yapmışız. Son üç yılda ortalama üye kaybımız 10.000 civarında iken 2017- 2018 yıllarının kongre yılı olduğunu da düşündüğümüzde bu sene artıya geçmemiz bence bir başarıdır.
Her türlü entrikaya, olumsuzluğa, tehditlere, korkutmalara rağmen üye sayımızı artırıyoruz. Çalışanları karşılaştıkları sorunları çözme gayreti içinde bulunmayan, sendikacılık yapmayan, ancak insanları tehditle, şantajla üye yapmaya çalışan Malum Sen 37 ilde üye kaybına uğramıştır. Yaprak dökümü başlamıştır. Dallardan yaprakları yavaş yavaş ayrılmaktadır. 25 Haziran tarihinden sonra ne dal kalacak ne de gövde kalacak.”
Genel Sekreter Musa Akkaş, Türk Eğitim-Sen’in Ankara’da Sosyal Bilimler Üniversitesi hariç tüm üniversitelerde yetkili olduğunu açıklayarak, şunları söyledi: “Üniversitelerde üye sayımızı artırdık. Ankara’ya baktığımızda Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Hacettepe, Ankara Üniversitesi, Yıldırım Beyazıt ve Gazi Üniversitesinde yetkili sendika olduk. Türk Eğitim Sen 1 ve 7 No’lu Şubelerimizi kutluyorum. Ankara 5 No’lu Şubemiz ve üye sayılarını artıran tüm Şubelerimizi kutluyorum.” dedi.
Türk Eğitim Sen’in İlkeli bir sendika olduğunu vurgulayan Akkaş, “Doğruluğu, güzel ahlakı, onurun, şerefli yaşamayı, demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü kendine şiar edinmiş bir hareketiz.” dedi. Akkaş sözlerini şöyle sürdürdü: “Türk Eğitim Sen olarak sendikacılık yapıyoruz. Bizler üyelerimize sizi müdür, müdür yardımcısı, yönetici yapacağız demedik. Makam, mevki, tayin vaadinde bulunmadık. Biz üyelerimize daha iyi çalışma şartları, onurlu ve şerefli yaşamayı vaat ettik. İşimizi adam gibi yaptık. Sonuçta eğitim çalışanlarının teveccühünü aldık.
Kuruluşumuzda hangi temel ilke ve düşüncelerle yola çıktıysak bugünde aynı düşünceleri söyleyerek mücadelemizi sürdürüyoruz. Bizler inançlı insanlarız. Biz her zaman yanlışa yanlış demek zorundayız. Bundan dolayı haksızlığın karşısında olduk. Dilsiz şeytan olmadık. Kimseyi kandırmadık, yalan vaatlerde bulunmadık hep doğruları savunduk.” dedi.
Türk Eğitim-Sen olarak, her durumda çalışanların yanında saf tutarak onurlu hak arama mücadelesini sürdüreceklerinin altını çizen Akkaş; “Toplumun değer yargıları alt üst olmuş. Çok küçük menfaatler için değerlerinden taviz verenler var. Kötü bir zamanda yaşıyoruz. Böylesi bir zamanda haksızlığa, ahlaksızlığa karşı çıkıp doğruları savunmak Milli kimliğin tartışıldığı günümüzde “Ne Mutlu Türküm” diyebilmek onurdur, şereftir. Sizleri hakkın ve haklının yanında olmanızdan dolayı kutluyorum. Tüm Şube Başkanlarıma, yöneticilerine, okul-iş yeri temsilcilerimize, üyelerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.
24 Haziran seçimlerinin kamu çalışanlarının geleceğine ve şartlarının iyileştirilmesine dair çözümlerin olmasını ve hukukun üstün kılındığı bir ülke istediklerinin vurgusu yapan Akkaş, “24 Haziran seçimleri yaklaşıyor. Bu seçimlerin aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Gelişmiş, istikrarlı, insanların çalışanların ayrıştırılmadığı bir ülke istiyoruz. Milli değerlerine, milli ülkülerine bağlı bir gençliğin yetişmesi için Milli bir eğitim politikasının hayata geçirilmesini istiyoruz.
Hukukun üstünlüğünün hakim kılındığı bir ülke istiyoruz. Türkiye’yi milli düşünenlerin yönettiği bir ülke istiyorum.” dedi.

7112

7108

7109

7110

7111


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 8 =

Henüz yorum yapılmamış.