reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ DENİZLİ’DEYDİ.

18 Ocak 2018, Perşembe, 3:57 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan ve Genel Dış ilişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir, 13 Ocak 2018 tarihinde Denizli 1 No’lu Şube’nin düzenlediği ‘Bir Söz Bir Ses’ adlı şiir ve türkü gecesi programına katıldı. Programda; Denizli 1 No’lu Şube Başkanı Emre Erdoğan, şube yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri, Denizli 1 No’lu […]

Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan ve Genel Dış ilişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir, 13 Ocak 2018 tarihinde Denizli 1 No’lu Şube’nin düzenlediği ‘Bir Söz Bir Ses’ adlı şiir ve türkü gecesi programına katıldı. Programda; Denizli 1 No’lu Şube Başkanı Emre Erdoğan, şube yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri, Denizli 1 No’lu Şube Kadın Komisyonu ve üyelerimiz de hazır bulundu.

Bir konuşma yapan Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan, üyelerimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini söyledi. Şaindoğan, “Dolayısıyla hem genel merkez hem de şubelerimiz zaman zaman bu tür faaliyet ve çalışmalar yapmaktadır.” dedi.

Şahindaoğan konuşmasında şunları kaydetti: “Biz sendikacılığı sadece ücret sendikacılığı olarak görmüyoruz. Bu nedenle sosyal-kültürel ve diğer alanlardaki çalışmaları da çok önemsiyoruz. Üyelerimizin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğine inanıyoruz. Dolayısıyla zaman zaman bu tür faaliyet ve çalışmalar yapıyoruz.

Denizli 1 No’lu Şubemizin düzenlediği bu şiir ve müzik dinletisi programı da bu kapsamda çok güzel ve anlamlı bir çalışma olmuştur. Okunan şiirlerle, söylenen türkülerle zaman zaman hüzünlendik, zaman zaman keyiflendik. Hayat da böyle değil mi zaten. Hem hüzün ve acıyı, hem de sevinç ve mutluluğu barındıran hayata dair çok şey vardı burada.

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi adına, başta Şube Başkanımız olmak üzere bu programın hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Emeğinize ve yüreğinize sağlık.”6356 6350 6351 6352 6353 6354 6355


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.