reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GEYLAN: “MİLLETİMİZE GEÇMİŞ OLSUN.”

27 Ocak 2020, Pazartesi, 9:16 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Elazığ’da dün akşam yaşanan 6.8 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla geçmiş olsun mesajı yayınladı. Geylan, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı; yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diledi. Yaşanan can kayıplarından duyduğu üzüntüyü dile getiren Geylan, Türkiye’nin deprem kuşağında olmasına rağmen ne yazık ki tedbirlerin yeterince […]

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Elazığ’da dün akşam yaşanan 6.8 büyüklüğündeki deprem dolayısıyla geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Geylan, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm milletimize baş sağlığı; yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diledi.

Yaşanan can kayıplarından duyduğu üzüntüyü dile getiren Geylan, Türkiye’nin deprem kuşağında olmasına rağmen ne yazık ki tedbirlerin yeterince alınmadığına vurgu yaptı. Depremlerin değil ihmalin öldürdüğüne dikkat çeken Geylan, büyük deprem felaketleri yaşayan toplumumuzda bu konuda hala ciddi bir bilinçsizlik olduğunu, sorumlulukların yerine getirilmediği ve gerekli tedbirlerin alınmadığını söyledi.

Geylan, “Binaların depreme dayanıklı hale getirilmesi, getirilemeyecek durumda olanların yıkılması, okul ve hastanelerin güçlendirilmesi için yurt genelinde seferberlik başlatılmalıdır. Bu, aslında çok önceden alınması gereken bir önlem olmasına rağmen bugün hala depreme dayanıksız konutların varlığı ve sonrasında yaşanan ağır bilanço hepimizin yüreğini dağlamaktadır. ” diye konuştu.

Elazığ ve çevresinde yaraların sarılması için ilk andan itibaren tüm kurumların seferber olduğunu belirten Geylan, “Diliyoruz ki daha fazla can kaybı yaşamayız. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, milletimize baş sağlığı diliyoruz. Yaralı vatandaşlarımızın da en kısa sürede iyileşmesini temenni ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.