reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GEYLAN:”HAİN SALDIRIYI KINIYORUZ.”

4 Ekim 2018, Perşembe, 10:58 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Batman’ın Gercüş ilçesi kırsalında zırhlı askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 7 askerimiz şehit oldu, 3 askerimiz yaralandı. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan hain saldırı ile ilgili bir açıklama yaptı. Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı, yaralı askerilerimize de acil şifalar dileyen Genel […]

Batman’ın Gercüş ilçesi kırsalında zırhlı askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 7 askerimiz şehit oldu, 3 askerimiz yaralandı.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan hain saldırı ile ilgili bir açıklama yaptı. Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı, yaralı askerilerimize de acil şifalar dileyen Genel Başkan Talip Geylan, kalleş saldırılara geçit verilmeyeceğini, terörün asla amacına ulaşamayacağını kaydetti.

“Türk milletinin birlik ve dirliğini, huzurunu hiçbir kirli güç bozamayacaktır” diyen Geylan, terör örgütleri ve işbirlikçilerinin hangi karanlık projeyi uygulamaya çalışırsa çalışsın başarı sağlayamayacağını da bildirdi.

Geylan, “Bu minvalde bölücü terörü, yerli işbirlikçilerini ve emperyal destekçilerini şiddetle lanetliyoruz. Şehitlerimizin kanıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne halel gelmemesi için uyanık ve tetikte olmak zorundayız. Vatanımızın bekası, topraklarımızın bütünlüğü, şehitlerimizin kanının yerde kalmaması için güzel ülkemize sahip çıkmalı, terör örgütlerinin saldırılarına en ağır cevabı vermeliyiz. Şunu herkes bilsin ki, ihanetin kökü eninde sonunda kazınacak, milletimizin birliğine ve devletimizin varlığına kastedenlerin hevesleri pis kursaklarında kalacaktır.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.