reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GÖREVDE YÜKSELME SINAVLARI İLE İLGİLİ YAZIMIZA YURT-KUR’DAN CEVAP

5 Aralık 2017, Salı, 5:06 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 6 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere, Türk Eğitim Sen olarak Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne yaptığımız başvuruda, Kamu Denetçiliği Kurumunun başvurumuz üzerine verdiği 2017/6436 Başvuru Nolu, 11270 sayılı ve 25.09.2017 tarihli kararı da dikkate alınarak, 2018 yılı içinde açılacak olan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavının, görevde yükselme ve unvan değişikliğine tabi olan tüm unvanlar için […]

Bilindiği üzere, Türk Eğitim Sen olarak Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğüne yaptığımız başvuruda, Kamu Denetçiliği Kurumunun başvurumuz üzerine verdiği 2017/6436 Başvuru Nolu, 11270 sayılı ve 25.09.2017 tarihli kararı da dikkate alınarak, 2018 yılı içinde açılacak olan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavının, görevde yükselme ve unvan değişikliğine tabi olan tüm unvanlar için açılması hususunda talepte bulunmuştuk.

Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu’nun 29.11.2017 tarih ve E.4140584 sayılı cevabi yazısında, kurum personel ihtiyacını karşılamak ve yürütülen hizmetlerin daha etkin ve verimli olmasını sağlamak amacıyla halen boş bulunan ve görevde yükselme ve unvan değişikliğine tabi yurt müdür yardımcısı, şef kadroları da dahil olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm kadroların 17.08.2017 tarihli Genel Müdürlük Makamı oluru ile talimat altına alındığı, sınavların kadro ve ihtiyaç durumlarına göre Genel Müdürlükçe uygun görülen zamanlarda sınav kurulunca belirleneceği ve duyurulacağı bilgisi verilmiştir.

 

İlgili cevabi yazı için tıklayınız

YURT-KUR’DA TÜM UNVANLARDA GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇILMALIDIR

 

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 1 = 6

Henüz yorum yapılmamış.