reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

GÖREVE İADELERDE KAYIP YAŞANMAMASI TALEPLİ YAZIMIZA CEVAP

1 Mart 2018, Perşembe, 4:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim Sen olarak, haklarında görevden uzaklaştırma veya ihraç işlemi uygulandıktan sonra, 15 Temmuz’da yaşanan olaylarla, iltisakı veya irtibatı olmadığı için görevden uzaklaştırma tedbiri kaldırılan veya ihraç edildikten sonra görevine iade edilen eğitim kurumu yöneticilerinin, yönetici olarak eski görev yerlerinde başlatılması, öğretmen ve personellerin ise eski görev yerlerine iade edilmesi, mali ve sosyal haklarının iade […]

Türk Eğitim Sen olarak, haklarında görevden uzaklaştırma veya ihraç işlemi uygulandıktan sonra, 15 Temmuz’da yaşanan olaylarla, iltisakı veya irtibatı olmadığı için görevden uzaklaştırma tedbiri kaldırılan veya ihraç edildikten sonra görevine iade edilen eğitim kurumu yöneticilerinin, yönetici olarak eski görev yerlerinde başlatılması, öğretmen ve personellerin ise eski görev yerlerine iade edilmesi, mali ve sosyal haklarının iade edilmesi için talepte bulunmuştuk. Bu talebimize istinaden, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Çalışma Genel Müdürlüğünün 22.02.2018 tarih ve E.14707 sayılı cevabi yazısında, KHK’lerle görevlerine iade edilen eğitim kurumu yöneticilerinin, yönetici olarak eski görev yerlerinde başlatılması, öğretmen ve personellerin ise eski görev yerlerine iade edilmesi konusundaki yazımızın Başbakanlıkça Milli Eğitim Bakanlığına intikal ettirildiği belirtilmiş; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 20.02.2018 tarih ve 3639281 sayılı cevabi yazısında ise; 697 sayılı KHK gereği iade edilen personelin norm ve kadro durumuna göre eski görev yerlerine dönmeleri yönünde gerekli hassasiyet gösterilmekle birlikte başvuruda bulunan personelin iş ve işlemlerinin ilgili Valiliklerce değerlendirildiği belirtilmiştir.

Bunun üzerine, Türk Eğitim Sen olarak 81 İl Valiliğine gönderdiğimiz yazılarda, haklarında görevden uzaklaştırma veya ihraç işlemi uygulandıktan sonra, 15 Temmuz’da yaşanan olaylarla, iltisakı veya irtibatı olmadığı için görevden uzaklaştırma tedbiri kaldırılan veya ihraç edildikten sonra görevine iade edilen eğitim kurumu yöneticilerinin, yönetici olarak eski görev yerlerinde başlatılması, öğretmen ve personellerin ise eski görev yerlerine iade edilmesi, mali ve sosyal haklarının iade edilmesi için Valiliğinizce gerekli işlemlerin yapılarak mağduriyetlerin giderilmesi hususunda talepte bulunduk.

 

MEB’in cevabi yazısı için tıklayınız

Çalışma Bakanlığı’nın cevabi yazısı için tıklayınız

Valiliklere yazdığımız yazı için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + 2 =

Henüz yorum yapılmamış.