reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

27 Eylül 2023, Çarşamba, 9:51 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, 26.09.2023 tarihinde Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Kocakaplan ve Ankara 7 No’lu Şube Başkanımız Tayfun Fındık ve şube yöneticileriyle birlikte Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı’yı ziyaret etti.   Hacı Bayram Veli Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Sayın Bostancı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Geylan, çalışmalarında başarılar diledi. Prof. […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, 26.09.2023 tarihinde Genel Başkan Yardımcımız Cengiz Kocakaplan ve Ankara 7 No’lu Şube Başkanımız Tayfun Fındık ve şube yöneticileriyle birlikte Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı’yı ziyaret etti.

 

Hacı Bayram Veli Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Sayın Bostancı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Geylan, çalışmalarında başarılar diledi. Prof. Dr. Mehmet Naci Bostancı’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür eden Geylan, “Ülkemizin önemli bilim yuvası olan üniversitemizde huzurlu çalışma ortamının güçlendirilmesi ve eğitim hizmetinin daha verimli yürütülmesi yolunda başarılı olacağına inandığımı ifade ediyorum” dedi.

Üniversitelerin bilim hayatımızın yapı taşı, ülkemizin kalkınmasının da itici gücü olduğunu bildiren Geylan, bu nedenle üniversitelere yapılan yatırımların geleceğimiz açısından büyük öneme sahip olduğunu söyledi.

Gerek akademik gerekse idari çalışanların sorunlarının çözüldüğü, ekonomik, sosyal şartlarının iyileştirildiği, özlük haklarının sağlandığı, araştırma, geliştirme ve projelerde yeterli desteğin verildiği, ödeneğin ayrıldığı, bilimsel araştırmaların önünün açıldığı, üniversitelerde demokrasinin tam anlamıyla işlediği bir sistemin hâkim olmasının gerekliliğine dikkat çeken Geylan, sivil toplum kuruluşları ile üniversiteler arasındaki işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

Türk Eğitim-Sen’in üniversiteler ve üniversite çalışanları ile ilgili çalışmalarını Sayın Rektöre aktaran Geylan, “Uluslararası Türk Dünyası Mühendislik ve Fen Bilimleri Kongresi ile Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Kongresi düzenliyoruz. Uluslararası hakemli dergimiz ‘Eğitim ve Toplum’ akademik ve bilim hayatımıza ışık tutmaktadır. Yetkin bilim insanları ile üniversitelerimizin sorunlarını tespit eden ve çözüm önerileri geliştiren raporlar yayınlıyoruz. Biliyoruz ki bilim hayatını desteklemek ülkemize artı değer katmaktadır ve biz bu noktada üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda zengin bir akademik alt yapıya sahip olan Hacı Bayram Veli Üniversitesiyle de geliştirdiğimiz iyi ilişkiler ve çalışmaların sürdürülmesi eğitim hayatımıza ciddi katkı sunmaktadır.” dedi.

Rektör Bostancı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Geylan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

YORUM YAZ1 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.