reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

HEM’LERDEKİ NORM GÜNCELLEMELERİ YAZIMIZA MEB’İN CEVABI

15 Aralık 2017, Cuma, 5:49 | Genel Merkez'den Haberler, MEB Duyuruları | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Halk Eğitim Merkezlerinin norm kadrolarında gerçekleştirilen güncelleme sebebiyle bu eğitim kurumlarında özveriyle kurs açan ve ders veren öğretmenlerimizin norm fazlası duruma düşerek mağdur olmaları sebebiyle Türk Eğitim-Sen olarak 05.12.2017 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı’na yazdığımız yazıya Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün 08.12.2017 tarih 21147211 sayılı yazısı ile cevap verilmiştir. Yazıda yapılan norm güncellemesinin; […]

Halk Eğitim Merkezlerinin norm kadrolarında gerçekleştirilen güncelleme sebebiyle bu eğitim kurumlarında özveriyle kurs açan ve ders veren öğretmenlerimizin norm fazlası duruma düşerek mağdur olmaları sebebiyle Türk Eğitim-Sen olarak 05.12.2017 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı’na yazdığımız yazıya Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün 08.12.2017 tarih 21147211 sayılı yazısı ile cevap verilmiştir. Yazıda yapılan norm güncellemesinin; Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı Eğitim Kurumları Yönetici ve Öğretmenlerinin Norm Kadrolarına İlişkin Yönetmeliğin 23. Maddesinin 2. Fıkrası çerçevesinde yapıldığı, halk eğitim merkezlerinde bulunması gereken yönetici ve öğretmenlerin yeterli sayıda olması, halk eğitimi merkezlerinin yerinde ve verimli kullanımını tesis etmek amacıyla yönetici ve öğretmen norm kadrolarının yeniden belirlenmesine ihtiyaç duyulduğu ve halk eğitimi merkezlerindeki norm kadroların belirlenme ölçütlerinin 10.01.2017 tarih ve 10448616 sayılı Bakanlık Makam onayıyla belirlendiği, yeni ölçütlere göre halk eğitimi merkezleri norm kadrolarında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığı ile Maliye Bakanlığı’nın uygun görüşleri alınarak MEBBİS’e işlendiği bu işlemlerin de kurum/ilçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin sistem üzerinden gerekli onayları alınarak yapıldığından bahsedilmiştir.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

MEB’in cevabi yazısı için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ3 + = 4

Henüz yorum yapılmamış.