reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

HEM’LERDEKİ NORM GÜNCELLEMELERİNİN İPTALİNİ İSTEDİK

16 Eylül 2017, Cumartesi, 5:20 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Bilindiği üzere, il içi ve il dışı isteğe bağlı yer değişikliği işlemleri yeni yapılmış olmasına rağmen, Halk Eğitim Merkezlerinin norm kadrolarında yapılan güncelleme sonucu, bu eğitim kurumlarında özveriyle kurs açan ve ders veren öğretmenlerimiz norm fazlası duruma düşerek mağdur olmuşlardır. Ayrıca, bu işlem sonucunda Halk Eğitim Merkezlerindeki ihtiyacın usta öğreticiler yoluyla karşılanması yoluna gidilecek ve […]

Bilindiği üzere, il içi ve il dışı isteğe bağlı yer değişikliği işlemleri yeni yapılmış olmasına rağmen, Halk Eğitim Merkezlerinin norm kadrolarında yapılan güncelleme sonucu, bu eğitim kurumlarında özveriyle kurs açan ve ders veren öğretmenlerimiz norm fazlası duruma düşerek mağdur olmuşlardır. Ayrıca, bu işlem sonucunda Halk Eğitim Merkezlerindeki ihtiyacın usta öğreticiler yoluyla karşılanması yoluna gidilecek ve bu durum kamunun zarara uğramasına sebebiyet verecektir. Halk Eğitim Merkezlerinin norm kadrolarının güncellenmesinin gerekçesinin Sendikamıza bildirilmesi için yaptığımız bilgi edinme başvurusuna ise Bakanlık tarafından herhangi bir cevap verilmemiştir.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, Halk Eğitim Merkezlerinde herhangi bir haklı gerekçeye dayalı olmaksızın yapılan norm kadro güncellemelerinin kamu yararına aykırı olması sebebiyle geri alınmasını ve bu surette Halk Eğitim Merkezlerinde norm fazlası olan öğretmenlerimizin mağduriyetlerinin giderilmesini talep ettik.

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 16

Henüz yorum yapılmamış.