reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Hizmet Alanı Değiştirilenler de Atama İsteyebilmeli

13 Haziran 2015, Cumartesi, 3:54 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Göreve başladıktan sonra görev yaptıkları hizmet alanlarının başka bir hizmet alanına dönüşmesi nedeniyle 10-16 Haziran 2015 İsteğe Bağlı İl Dışı Yer Değiştirme ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirme isteminde bulunamayan öğretmenlerin yaşadıkları mağduriyetler nedeniyle Türk eğitim Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na yazı yazdık. Bu durum en çok söz konusu bölgelerde ilk atama olarak göreve […]

Göreve başladıktan sonra görev yaptıkları hizmet alanlarının başka bir hizmet alanına dönüşmesi nedeniyle 10-16 Haziran 2015 İsteğe Bağlı İl Dışı Yer Değiştirme ve Zorunlu Çalışma Yükümlülüğüne Bağlı Yer Değiştirme isteminde bulunamayan öğretmenlerin yaşadıkları mağduriyetler nedeniyle Türk eğitim Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na yazı yazdık.

Bu durum en çok söz konusu bölgelerde ilk atama olarak göreve başladıktan sonra yapılan hizmet alanı değişikliği nedeniyle başka bir zorunlu hizmet bölgesine atama talebinde bulunamayan öğretmenleri etkilemiş ve hakkaniyete aykırı uygulamalara sebebiyet vermiştir.

 

İlgili yazımız için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ7 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.