reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

İLKSAN’DAN ŞEHİT ÖĞRETMENLER HATIRA ORMANI

6 Kasım 2017, Pazartesi, 4:35 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
İLKSAN kuruluşunun 75. yıl dönümü münasebetiyle şehit eğitim çalışanlarının aziz hatıralarını yaşatmak maksadıyla “İLKSAN 75.Yıl Şehit Öğretmenler Hatıra Ormanı” oluşturdu. Fidan dikme töreni ise 4 Kasım 2017 tarihinde Ankara-İstanbul Otobanı gişelerden 16.km mesafede gerçekleştirildi. Türk Eğitim-Sen’i temsilen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz KOCAKAPLAN’ın katıldığı törene Danıştay Başsavcısı […]

İLKSAN kuruluşunun 75. yıl dönümü münasebetiyle şehit eğitim çalışanlarının aziz hatıralarını yaşatmak maksadıyla “İLKSAN 75.Yıl Şehit Öğretmenler Hatıra Ormanı” oluşturdu. Fidan dikme töreni ise 4 Kasım 2017 tarihinde Ankara-İstanbul Otobanı gişelerden 16.km mesafede gerçekleştirildi.

Türk Eğitim-Sen’i temsilen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz KOCAKAPLAN’ın katıldığı törene Danıştay Başsavcısı Halil YILMAZ, MEB Müsteşar Yardımcısı Muhterem KURT, İLKSAN Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri ile ilçe temsilcileri de iştirak ettiler.

Törende vatan ve görev aşkı uğruna şehadet mertebesine ulaşan 168 eğitim çalışanı adına tek tek fidanlar dikilerek her bir fidana şehitlerimizin ismi yazan künyeleri asıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz’ın konuşmasıyla başlayan programda desteklerinden ötürü Genel Başkanımız İsmail Koncuk’a takdim edilmek üzere hazırlanmış olan plaket Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz Kocakaplan tarafından teslim alındı.

Başarılı çalışmalarıyla göz dolduran İLKSAN’ın böylesine anlamlı ve vefalı bir faaliyetle öne çıkmasından dolayı başta Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyor, bu vesileyle bölücü ihanetin şehit ettiği öğretmenlerimizi bir kez daha minnet ve rahmet le anıyoruz. Ruhları şad olsun.5591 5577 5578 5579 5586 5587 5588 5589 5590


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 5

Henüz yorum yapılmamış.