reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

İOKBS’DEKİ KONTENJAN KULLANILAMAZ HALE GELDİ

16 Mart 2018, Cuma, 1:13 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen olarak 2018 yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Başvuru ve Uygulama e-Kılavuzu’nda aile gelirinin kişi başına düşen miktarının 11.600,00-TL olarak düzenlenmesi sebebiyle öğretmen çocukları için öngörülen kontenjanların dolmasının mümkün olmadığını belirterek başvuru şartlarında yer alan bu rakamın günümüz şartlarına ve gerçeklerine uygun olarak güncellenmesi ve öğretmen çocuklarının başarı durumuna göre burstan faydalandırılması […]

Türk Eğitim-Sen olarak 2018 yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı Başvuru ve Uygulama e-Kılavuzu’nda aile gelirinin kişi başına düşen miktarının 11.600,00-TL olarak düzenlenmesi sebebiyle öğretmen çocukları için öngörülen kontenjanların dolmasının mümkün olmadığını belirterek başvuru şartlarında yer alan bu rakamın günümüz şartlarına ve gerçeklerine uygun olarak güncellenmesi ve öğretmen çocuklarının başarı durumuna göre burstan faydalandırılması hususunda Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yazılı talepte bulunduk.

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 1 = 8

Henüz yorum yapılmamış.