reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

IRAK’TA BÖLÜCÜ REFERANDUMA HAYIR!

11 Eylül 2017, Pazartesi, 3:51 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen olarak, Irak’ta planlanan bölücü referanduma yönelik tepkimizi basın yayın organlarına verdiğimiz ilanlarla dile getirdik. “Devletimizin bir oldu bitti ile Türkmen topraklarının ilhak edilmesine, bölgedeki soydaşlarımızın güvenliği için her türlü tedbiri alacağına olan inancımız tam, bu yolda atılacak adımlarda desteğimiz sınırsızdır.” İfadelerinin kullanıldığı açıklamamızda, “IKBY Yönetimi ayağını denk almalı, Türkmenleri yok sayan, Misak-ı Milli […]

Türkiye Kamu-Sen olarak, Irak’ta planlanan bölücü referanduma yönelik tepkimizi basın yayın organlarına verdiğimiz ilanlarla dile getirdik.

“Devletimizin bir oldu bitti ile Türkmen topraklarının ilhak edilmesine, bölgedeki soydaşlarımızın güvenliği için her türlü tedbiri alacağına olan inancımız tam, bu yolda atılacak adımlarda desteğimiz sınırsızdır.” İfadelerinin kullanıldığı açıklamamızda, “IKBY Yönetimi ayağını denk almalı, Türkmenleri yok sayan, Misak-ı Milli sınırlarımız içerisinde devletimize adeta meydan okuyarak bütünlüğümüzü tehdit eden referandum ve bağımsızlık ilan etme kararından yol yakın iken dönmeli, coğrafyamızın selameti için, sonu hüsran olan bu maceraya hiç girmemelidir” denildi.Yaptığımız açıklamanın tam metni, aşağıdaki gibidir.

ortadoğu(13)

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 7 = 11

Henüz yorum yapılmamış.