reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

İYEP KAPSAMINDAKİ GÖREVLERE ÜCRET ÖDENMEMESİ KABUL EDİLEMEZ

17 Şubat 2018, Cumartesi, 3:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
MEB tarafından belirlenen pilot illerde, İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) kapsamında, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılından itibaren ilkokullarda destekleme ve yetiştirme kursu açılmaya başlamıştır. Ancak, kamuoyunda çok sayıda haber sitesinde, bu kurslarda görev alan ilkokul öğretmenlerine ek ders ücreti ödenmeyeceğine dair haberler yer almaktadır. Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, bu durumun angarya yasağına aykırı olduğundan […]

MEB tarafından belirlenen pilot illerde, İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP) kapsamında, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılından itibaren ilkokullarda destekleme ve yetiştirme kursu açılmaya başlamıştır. Ancak, kamuoyunda çok sayıda haber sitesinde, bu kurslarda görev alan ilkokul öğretmenlerine ek ders ücreti ödenmeyeceğine dair haberler yer almaktadır.

Türk Eğitim Sen olarak Bakanlığa gönderdiğimiz yazıda, bu durumun angarya yasağına aykırı olduğundan bahisle, İYEP kapsamında ilkokullarda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında görev alan ilkokul öğretmenlerine ek ders ücreti ödenmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını talep ederek, aksi takdirde Sendikamızca mağduriyetlerin önlenmesi için her türlü yasal yollara başvurulacağını bildirdik.

 

İlgili yazımız için tıklayınız

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + = 15

Henüz yorum yapılmamış.