reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Kadın Komisyonu Mitat Enç Görme Engelliler Ortaokulu’nda

9 Ocak 2016, Cumartesi, 3:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türk Eğitim-Sen Merkez ve Ankara Şubeleri Kadın Komisyonu Üyeleri, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Mitat Enç Görme Engelliler Ortaokulu’nu ziyaret etti. Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık başkanlığında yapılan ziyarette, görme engelli vatandaşlarımızın sorunları konuşuldu. Kadın Komisyonlarımız öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi ve görme engellilerin yaşadığı sorunlar hakkında bilgi aldı, […]

Türk Eğitim-Sen Merkez ve Ankara Şubeleri Kadın Komisyonu Üyeleri, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Mitat Enç Görme Engelliler Ortaokulu’nu ziyaret etti. Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık başkanlığında yapılan ziyarette, görme engelli vatandaşlarımızın sorunları konuşuldu.

Kadın Komisyonlarımız öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi ve görme engellilerin yaşadığı sorunlar hakkında bilgi aldı, taleplerini dinledi. Ziyarette bir konuşma yapan Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık, bu konuda halkın bilgilendirilmesi gerektiğine dikkat çekti, toplumun engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlı olmasını istedi. Bunun için kamu spotu ve kısa film çalışmalarının daha sık yapılması ve televizyonlarda gösterilmesi gerektiğini söyleyen Işık, “Engelli vatandaşlarımızın sorunları önemsenmelidir” dedi. Engelli vatandaşlarımızın sokakta yaşadığı zorluklara da dikkat çeken Işık, engelli vatandaşlarımıza ayrılan park yerlerine başka kişilerin park etmesini eleştirdi, araçların kaldırımlara park etmemesi gerektiğini söyledi, trafik ışıklarına sesli sinyalizasyon takılmasını istedi. Işık; engelli vatandaşlarımızın sosyal, çalışma ve ekonomik hayatta hak ettikleri konumda olması için devletin her türlü imkânı sağlaması gerektiğini de vurgu yaptı.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ1 + 3 =

Henüz yorum yapılmamış.