reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Kaynaştırma Öğrencileri Teog Sınavından Muaf Tutulmalı

7 Mayıs 2014, Çarşamba, 9:24 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
  “Kaynaştırma yoluyla eğitim” kapsamında özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin, eğitimlerini yetersizliği olmayan akranları ile birlikte aynı kurumda sürdürmeleri sağlanmaktadır. Söz konusu öğrencilerin eğitim performansı ve ihtiyaçları doğrultusunda BEP hazırlanmakta ve öğrencilerin başarıları BEP ile ölçülmektedir. Ancak, bu öğrenciler BEP’leri dikkate alınmadan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına katılmakta ve bu sınav sonucu değerlendirmeye temel […]

 

“Kaynaştırma yoluyla eğitim” kapsamında özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin, eğitimlerini yetersizliği olmayan akranları ile birlikte aynı kurumda sürdürmeleri sağlanmaktadır. Söz konusu öğrencilerin eğitim performansı ve ihtiyaçları doğrultusunda BEP hazırlanmakta ve öğrencilerin başarıları BEP ile ölçülmektedir. Ancak, bu öğrenciler BEP’leri dikkate alınmadan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarına katılmakta ve bu sınav sonucu değerlendirmeye temel oluşturmaktadır.

Özel eğitime ihtiyacı olan bu bireylerin eğitimden uzaklaşmaları anlamına gelen uygulamanın sona erdirilerek; söz konusu öğrencilerin TEOG sınavından muaf tutulmaları için gerekli çalışmaların yapılması hususunda Türk Eğitim-Sen olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na yazılı başvuruda bulunduk.

 

  İlgili yazımız için tıklayınız

 

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + = 12

Henüz yorum yapılmamış.