reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Kerkük’ün Tarihi ve Demografik Yapısı Türk’tür!

4 Eylül 2023, Pazartesi, 9:59 | Genel Merkez'den Haberler, Şubemizden Haberler | Bu yazıyı 1 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız Talip Geylan, sözde yetkili konfederasyonun Kerkük ile ilgili yaptığı açıklamaları eleştirdi. Kerkük’te etnik ırkçı ve ayrılıkçı bir Peşmerge saldırısı ve tazyiki yaşandığını söyleyen Geylan, “Planlı ve programlı bir operasyona karşı sükunet çağrısı değil, tüm varlığınızla Müslüman soydaşlarınızın yanında saf tutmanız lazım” dedi.   Genel Başkan açıklamasında şunları kaydetti: “Kerkük’te yaşanan son gelişmeleri değerlendiren […]

Genel Başkanımız Talip Geylan, sözde yetkili konfederasyonun Kerkük ile ilgili yaptığı açıklamaları eleştirdi. Kerkük’te etnik ırkçı ve ayrılıkçı bir Peşmerge saldırısı ve tazyiki yaşandığını söyleyen Geylan, “Planlı ve programlı bir operasyona karşı sükunet çağrısı değil, tüm varlığınızla Müslüman soydaşlarınızın yanında saf tutmanız lazım” dedi.

 

Genel Başkan açıklamasında şunları kaydetti:

“Kerkük’te yaşanan son gelişmeleri değerlendiren sözde yetkili konfederasyondan garip bir açıklama!

‘Kerkük’ün Tarihi ve Demografik Kimliği Korunmalıdır’ başlığıyla bir araba dolusu lakırdı yuvarlamışlar ancak ne hikmetse “Kerkük’teki Türkmen varlığı ezilmek isteniyor, Kerkük Türk’tür, Türk kalacak” demekten özenle kaçınmışlar. Bununla da yetinmemişler, ‘…bütün bu olup bitenlere karşı, her kesimi sükunete davet’ etmişler.

Beyler, Kerkük’te etnik ırkçı ve ayrılıkçı bir Peşmerge saldırısı ve tazyiki yaşanıyor! Merkezi yönetimin de buna göz yumması söz konusu!

Kaldı ki, emperyalizmin birinci Körfez savaşından beridir Irak’taki temel hedefi de Türkmen varlığını baskılamaktır. Planlı ve programlı bir operasyona karşı sükunet çağrısı değil, tüm varlığınızla Müslüman soydaşlarınızın yanında saf tutmanız lazım.

Sükunete davet ettiğiniz her kesim içerisine Türkmenleri de dahil ederek, aslında, dolaylı olarak, siz emperyalizmin ucuz taşeronlarına hizmet etmiş oluyorsunuz!”

YORUM YAZ1 + = 10

Henüz yorum yapılmamış.