reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: 11 BİN 480 KİŞİNİN BYLOCK’CU OLMADIĞI ANLAŞILDI

28 Aralık 2017, Perşembe, 9:17 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, kendi iradeleri dışında bylock programına yönlendirilmiş 11 bin 480 kişinin aylardır büyük acılar çektiğine vurgu yaparak, bugün gelinen noktada hepsine geçmiş olsun dileklerini iletti. “Bu yaşadıklarımız aslında herkes için bir büyük derstir” diyen Genel Başkan Koncuk, “Sendika, ihbar ve diğer kriterlerin de ne kadar gerçekçi olduğu […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, kendi iradeleri dışında bylock programına yönlendirilmiş 11 bin 480 kişinin aylardır büyük acılar çektiğine vurgu yaparak, bugün gelinen noktada hepsine geçmiş olsun dileklerini iletti.

“Bu yaşadıklarımız aslında herkes için bir büyük derstir” diyen Genel Başkan Koncuk, “Sendika, ihbar ve diğer kriterlerin de ne kadar gerçekçi olduğu araştırılabilir.Bir üçüncü yol her zaman bulunabilir.Yeter ki doğruyu yapmaya azmedelim” dedi.

Genel Başkan Koncuk;

“Yanımıza gelen bir çok kişi, içlerinde bizzat kefil olacağım insanlar da vardı, yeminle bu bylock’un adını dahi bilmediklerini, söylemişlerdi.O zaman ispatı mümkün olmayan bir durumla karşı karşıya kalmış ancak hukuk içinde kalınarak sağlam soruşturma yapılmasını istemiştik.

Günlerdir bu konudaki çalışmayı kamuoyuna açıklayan beni de arayan, Avukat Sn Ali Aktaş’ın gayreti, iradesi dışında bylock programına yönlendirilmiş 11 bin 480 kişi tespit edildi.Bu tespiti yapan Koray bey ve takip eden Sn Ali Aktaş’ı kutluyorum.Bir çok masumun duasını aldılar.

Bu 11 bin 480 kişi aylardır büyük acılar yaşadılar, toplumdan dışlananlar oldu, sonunda masum oldukları bylock denilen illet programa, tuzak yazılımlarla yönlendirildikleri anlaşıldı.Yaşadıkları acının tarifi imkansız, bedeli de yoktur.Hepsine geçmiş olsun.

Bu yaşadıklarımız aslında herkes için bir büyük derstir.Yol yakındır hala hukuku hızla çalıştırarak Bankasya, sendika, ihbar ve diğer kriterlerin de ne kadar gerçekçi olduğu araştırılabilir.Bir üçüncü yol her zaman bulunabilir.Yeter ki doğruyu yapmaya azmedelim.Yakışır,ha gayret”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + = 8

Henüz yorum yapılmamış.