reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: 4-C LİLERE, KEYFİ HUKUK UYGULANMAMALIDIR

23 Mayıs 2017, Salı, 9:01 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız İsmail Koncuk, 4-C’lilere 65 yaşına kadar çalışma izni verilmeyişini eleştirdi. “Erken emekliliğe karşı olup bir taraftan da 65 yaşına kadar çalışma izni vermemek tam bir çelişkidir” diyen Koncuk, “İşte 4-C, 4B vb. kadrosuz çalışmaya bu sebeplerle karşıyız. Bir ülkenin insanlarına keyfinize göre farklı hukuk uygularsanız, saçmalıklar olur” dedi. Genel Başkan İsmail Koncuk; “Anlamak […]

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, 4-C’lilere 65 yaşına kadar çalışma izni verilmeyişini eleştirdi.

“Erken emekliliğe karşı olup bir taraftan da 65 yaşına kadar çalışma izni vermemek tam bir çelişkidir” diyen Koncuk, “İşte 4-C, 4B vb. kadrosuz çalışmaya bu sebeplerle karşıyız. Bir ülkenin insanlarına keyfinize göre farklı hukuk uygularsanız, saçmalıklar olur” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk;

“Anlamak mümkün değil, hem erken emekliliğe karşı olacak hem de 4-C’lilere 65 yaşına kadar çalışma izni vermeyeceksiniz. Bu tam bir çelişkidir.

Gerekçe, 4-C’lilerin sözleşmesi böyleymiş, Değiştirin kardeşim, nasıl olsa kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. Size engel olan mı var?

İşte 4-C, 4B vb. kadrosuz çalışmaya bu sebeplerle karşıyız. Bir ülkenin insanlarına keyfinize göre farklı hukuk uygularsanız, saçmalıklar olur.

Türkiye Kamu-Sen olarak 4-C’lilerin sözleşmelerinde derhal değişiklik yapılarak isteğe bağlı olarak 65 yaşına kadar çalışma hakkı istiyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ8 + = 11

Henüz yorum yapılmamış.