reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: 4-C’LİLER BU ÜLKENİN SIRTINDA YÜK DEĞİLDİR

3 Kasım 2017, Cuma, 9:33 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hükümetin erken emeklilik konusuna yaklaşımı ve bu çerçevede 4-C’lilere uygulanan farklı bakışı eleştirdi. “Memurlar emeklilik yaşı dolduğunda isteğe bağlı olarak 65 yaşına kadar çalışabilir.4-C’linin emeklilik yaşı geldiğinde sözleşmesi fesh edilir. Bu bir tezattır” diyen Genel Başkan Koncuk, “Hem genç yaşta emeklilik yanlış diyeceksiniz, hem de 4-C’liye […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hükümetin erken emeklilik konusuna yaklaşımı ve bu çerçevede 4-C’lilere uygulanan farklı bakışı eleştirdi.

“Memurlar emeklilik yaşı dolduğunda isteğe bağlı olarak 65 yaşına kadar çalışabilir.4-C’linin emeklilik yaşı geldiğinde sözleşmesi fesh edilir. Bu bir tezattır” diyen Genel Başkan Koncuk, “Hem genç yaşta emeklilik yanlış diyeceksiniz, hem de 4-C’liye 65 yaşına kadar isteğe bağlı çalışma hakkı vermeyeceksiniz” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk;

Hükümet erken emekliliğe karşı, bunu her zaman dile getiriyorlar, katılıyoruz, ancak söz konusu 4-C’li olunca iş değişiyor. Nasıl mı? Şöyle.

Memurlar emeklilik yaşı dolduğunda isteğe bağlı olarak 65 yaşına kadar çalışabilir.4-C’linin emeklilik yaşı geldiğinde sözleşmesi fesh edilir.

Bu bir tezattır. Hem genç yaşta emeklilik yanlış diyeceksiniz, hem de 4-C’liye 65 yaşına kadar isteğe bağlı çalışma hakkı vermeyeceksiniz.

Problemi geçenlerde bir sohbet ortamında Sn. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımıza da ifade ettim. Sözleşme metninin değişmesi gerekir, dedim.

4-C’liler bu ülkenin sırtına yük değil, onlar da her çalışan kadar çalışan, sorumlulukları olan insanlarımızdır. Dertlerine kulak verilmelidir.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.