reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: 4-C’LİLERİN 4-B’YE GEÇİŞİ KONUSUNDA SORU İŞARETLERİ DEVAM EDİYOR

2 Şubat 2018, Cuma, 9:45 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail K0ncuk, 4-C kadrosunda bulunan personelin 4-B’ye geçirilmesi yönünde alınan kararın sevinç yarattığını ancak, bazı soruların cevabının halen bulunamadığını belirtti. “En büyük soru hangi unvanla 4-B’ye geçiş yapılacağı” diyen Genel Başkan Koncuk, “Bu noktada Devlet Personel Başkanlığı’nın samimim bir çalışma yaptığını ve Maliye Bakanlığının onayına sunulduğunu biliyoruz. Umarız […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail K0ncuk, 4-C kadrosunda bulunan personelin 4-B’ye geçirilmesi yönünde alınan kararın sevinç yarattığını ancak, bazı soruların cevabının halen bulunamadığını belirtti.

“En büyük soru hangi unvanla 4-B’ye geçiş yapılacağı” diyen Genel Başkan Koncuk, “Bu noktada Devlet Personel Başkanlığı’nın samimim bir çalışma yaptığını ve Maliye Bakanlığının onayına sunulduğunu biliyoruz. Umarız aynı samimiyeti Maliye Bakanlığından da görürüz ve yeni problemleri tartışmak zorunda kalmayız” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde;

“4-C’nin 4-B yapılması kararı büyük sevinç yaratmıştır, ancak bu geçiş esnasında bazı soruların cevabı hala bulunmuş değildir. En büyük soru hangi unvanla 4-B’ye geçiş yapılacağı hala belli değildir. Devlet Personel Başkanlığı’nın çalışma yaptığını ve Maliye Bakanlığının onayına sunulduğunu biliyoruz.

Maliye Bakanlığındaki durum nedir henüz net bir bilgimiz yok. Unvan problemi ile birlikte 4-C’nin 4-B içinde yeni bir problem adacığı olmamasına dikkat edilmelidir, artık şu cümleyi kurmak istemiyoruz, 4-C iken 4-B’li yapılan 4-C’liler!

4-C’de gerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gerekse Devlet Personel Başkanlığı’nın samimiyetini biliyoruz, umarız aynı samimiyeti Maliye Bakanlığından da görürüz ve yeni problemleri tartışmak zorunda kalmayız. Tabi ki , 4-B’ye 4-A kadrosu talebimiz saklıdır, bu talebimiz tüm 4-B’liler için devam edecektir”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ9 + 9 =

Henüz yorum yapılmamış.