reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: 4-C’LİLERİN, ÜNVANLAR KONUSUNDAKİ BEKLENTİLERİ KARŞILANMALI

25 Aralık 2017, Pazartesi, 2:03 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile 4-C’li çalışanların 4-B’li statüye geçirilmesini değerlendirdi. “Atılan adım 4-C’lilere hayırlı olsun” diyen Genel Başkan Koncuk, “Ünvanları konusunda beklentiler karşılanmalı. 4-C’li personel için yeni pozisyonlar ihdas edilmesi ifadesini, ünvanlarına göre pozisyon ihdas etmek olarak anlamak istiyoruz.Denizi geçip, derede boğulmayalım” dedi, […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile 4-C’li çalışanların 4-B’li statüye geçirilmesini değerlendirdi.

“Atılan adım 4-C’lilere hayırlı olsun” diyen Genel Başkan Koncuk, “Ünvanları konusunda beklentiler karşılanmalı. 4-C’li personel için yeni pozisyonlar ihdas edilmesi ifadesini, ünvanlarına göre pozisyon ihdas etmek olarak anlamak istiyoruz.Denizi geçip, derede boğulmayalım” dedi,

Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde;

“4-C’li çalışanlarımıza hayırlı olsun.Ünvanlar konusunda beklentiler de karşılanmalıdır.Ayrıca emeklilikleri dolanların isteğe bağlı 65 yaşına kadar çalışması sağlanmalıydı, bu yönüyle düzenleme yanlış olmuştur.Hem erken emekliliğe karşı olup hem zorla emekli etmek ne demektir?

4-C’li personel için yeni pozisyonlar ihdas edilmesi ifadesini, ünvanlarına göre pozisyon ihdas etmek olarak anlamak istiyoruz.Denizi geçip, derede boğulmayalım.Hayırlı bir iş yapılmıştır, o halde büyük olmayan talepleri görmezden gelmeden gerekli düzenlemeleri yapmak şarttır” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 9

Henüz yorum yapılmamış.