reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: AÇIKTA BEKLEYENLER İÇİN DE BİR DÜZENLEME YAPILMALI

13 Temmuz 2017, Perşembe, 11:08 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 17 Temmuz’da çalışmalarına başlayacak olan OHAL İnceleme Komisyonuna ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, “En büyük eksik, komisyonun başvuruları ne zamana kadar sonuçlandıracağının belirsiz olmasıdır” dedi. Açıkta bekleyenlerle ilgili bir düzenleme yapılması gerektiğinin altını çizen Koncuk, “Bu konuda kimse ne yapacağını bilmez bir durumdadır” dedi. Genel Başkan İsmail Koncuk; […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 17 Temmuz’da çalışmalarına başlayacak olan OHAL İnceleme Komisyonuna ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, “En büyük eksik, komisyonun başvuruları ne zamana kadar sonuçlandıracağının belirsiz olmasıdır” dedi.

Açıkta bekleyenlerle ilgili bir düzenleme yapılması gerektiğinin altını çizen Koncuk, “Bu konuda kimse ne yapacağını bilmez bir durumdadır” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk;

“OHAL Komisyonuna başvurular;17 Temmuz 2017 Pazartesi günü başlayacak olup, 14 Eylül 2017 Perşembe günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

OHAL Komisyonuna doğrudan başvuru yapılamaz. Bu şekilde yapılan başvurular hakkında herhangi bir işlem veya inceleme yapılmaz.

Başvuru formu elektronik ortamda doldurulur, çıktısı alınır, imzalanır ve ilgili valilik veya kuruma ekleriyle birlikte teslim edilir.

OHAL Komisyonu çalışmasında en büyük eksik, Komisyonun başvuruları ne zamana kadar sonuçlandıracağının belli olmamasıdır. Yanlıştır.

Açıkta bekleyenlerle ilgili de bir düzenleme yapılmalıdır. Bu konuda kimse ne yapacağını bilmez bir haldedir, yetkililer ise sus pustur” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 2 = 11

Henüz yorum yapılmamış.