reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Koncuk: Alçak Saldırıyı Lanetliyorum

7 Haziran 2016, Salı, 5:53 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İstanbul Vezneciler’de yaşanan hain saldırıda şehit edilen polislerimiz ve vatandaşlarımız için bir baş sağlığı mesajı yayınladı. Genel Başkan Koncuk, “Mübarek Ramazan ayında dahi durmayan terör iğrenç yüzünü bugünde İstanbul’da göstermiştir. Alçakça düzenlenen bu saldırıda şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımıza yüce Allah’tan Rahmet diliyorum” dedi. Genel Başkanımız […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İstanbul Vezneciler’de yaşanan hain saldırıda şehit edilen polislerimiz ve vatandaşlarımız için bir baş sağlığı mesajı yayınladı.

Genel Başkan Koncuk, “Mübarek Ramazan ayında dahi durmayan terör iğrenç yüzünü bugünde İstanbul’da göstermiştir. Alçakça düzenlenen bu saldırıda şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımıza yüce Allah’tan Rahmet diliyorum” dedi.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk baş sağlığı mesajında,

Bu sabah saatlerinde İstanbul Vezneciler’de meydana gelen hain saldırı bizleri bir kez daha derin bir üzüntüye boğmuştur.

İçinde bulunduğumuzu mübarek Ramazan ayında dahi durmayan terör iğrenç yüzünü bugünde İstanbul’da göstermiş, polislerimize karşı yapılan alçak saldırıda 7 polisimiz ve 4 sivil vatandaşımız şehit edilmiştir. Patlamada 3’ü ağır olmak üzere 36 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Polislerimize yönelik yapılan bu saldırıyı nefretle lanetliyor, şehit olan polislerimize ve hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Patlamada yaralanan polislerimiz ve sivil vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.

 

   İsmail Koncuk

              Genel Başkan

 

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 7 = 15

Henüz yorum yapılmamış.