reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: ALIRKEN Mİ, SATARKEN Mİ?

13 Kasım 2017, Pazartesi, 11:53 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, devletin 2018 yılında alacağı vergilerin yeniden değerleme oranı olan yüzde 14.47 üzerinden olacağını, memur ve emekliye ise yüzde 4+3.5 zam verileceğini ifade ederek, “İyi zam aldık öyle mi.” diye sordu. “İnsanlarla alay edercesine, “En iyi zammı aldık.” diyen sözde sendikacılar aslında memurlarımızın eseri” diye Koncuk, “Alırken […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, devletin 2018 yılında alacağı vergilerin yeniden değerleme oranı olan yüzde 14.47 üzerinden olacağını, memur ve emekliye ise yüzde 4+3.5 zam verileceğini ifade ederek, “İyi zam aldık öyle mi.” diye sordu.

“İnsanlarla alay edercesine, “En iyi zammı aldık.” diyen sözde sendikacılar aslında memurlarımızın eseri” diye Koncuk, “Alırken başka satarken başka.Asıl mesele, bu anlayışı ülkemizin ekonomik gerçeklerine, hayat standartlarımıza göre değiştirebilmektir.” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde;

“2018’de devletin alacağı vergiler yeniden değerleme oranı olan %14.47 üzerinden alınacak.2018’de memur ve emekli ise %4+3.5 zam alacak.Yani yeniden değerleme oranın yarısı.İyi zam aldık, öyle mi?

İnsanlarla alay edercesine, “En iyi zammı aldık.” diyen sözde sendikacılar aslında memurlarımızın eseri.Hükümetin memur zammı konusundaki çelişkisi ise dikkate değer.Şöyleki Hükümet 2018’de vergi oranını gerçekleşen enflasyon üzerinde tespit ederken, memur ve emeklilere hedef enflasyon üzerinden zam yapıyor.Tabi ki hedef enflasyon hiç bir zaman tutturulamıyor.Hani sormuşlar 2 kere 2 kaç eder diye, cevap, alırken mi, satarken mi?

Hükümetin memur ve emekliye zam politikası da aynen böyle gerçekleşiyor, alırken başka satarken başka.Asıl mesele, bu anlayışı ülkemizin ekonomik gerçeklerine, hayat standartlarımıza göre değiştirebilmektir.Tabi % 4+3.5 zamma imza atıp, yüzü kızarmadan “alınabileceğin en iyisini aldık” diyenlerle bu iş olmayacaktır.”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 5 = 14

Henüz yorum yapılmamış.