reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: AYRIMCILIK YAPANLARIN MEMUR VE EMEKLİYE VERECEKLERİ BİR ŞEY YOKTUR

25 Temmuz 2017, Salı, 3:00 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Genel Başkanımız İsmail Koncuk, toplu sözleşme taleplerini açıklayan yetkili konfederasyonun memurları ayrıştıran, sendika özgürlüğüne darbe vurmayı amaçlayan, diğer sendikaların üyelerine daha düşük toplu sözleşme ikramiyesi teklifini sert bir dille eleştirdi. “İnsanları yeteri kadar ayrıştırmadınız mı?” diye soran Genel Başkan Koncuk, “”Türk memuru 3-5 kuruşa tenezzül edecek insanlardan oluşmuyor.” Bu teklifinizin ne anlama geldiğini iyi biliyoruz” […]

Genel Başkanımız İsmail Koncuk, toplu sözleşme taleplerini açıklayan yetkili konfederasyonun memurları ayrıştıran, sendika özgürlüğüne darbe vurmayı amaçlayan, diğer sendikaların üyelerine daha düşük toplu sözleşme ikramiyesi teklifini sert bir dille eleştirdi.

“İnsanları yeteri kadar ayrıştırmadınız mı?” diye soran Genel Başkan Koncuk, “”Türk memuru 3-5 kuruşa tenezzül edecek insanlardan oluşmuyor.” Bu teklifinizin ne anlama geldiğini iyi biliyoruz” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk;

“Yahu ayıptır, insanları yeteri kadar ayrıştırmadınız mı? Bir insan sendika üyeliğini hür iradesi ile seçer. Bunu dahi çok görüyorsunuz. Yazık!

Herkes şunu iyi bilmelidir, “Türk memuru 3-5 kuruşa tenezzül edecek insanlardan oluşmuyor.” Bu teklifinizin ne anlama geldiğini iyi biliyoruz.

Daha Toplu Sözleşme başlamadan, ayrımcılık yaparak, tartışma başlatanların, memura da emekliye de vereceği bir şey yoktur. Yazıklar olsun.

Bunların bu teklifi yeni zannedilmesin, her görüşmede yıllardır teklif ederler, ancak bugüne kadar başaramadılar. Aklı selim galip gelecektir.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + 4 =

Henüz yorum yapılmamış.