reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

“Birlik ve Beraberliğimizden Taviz Vermeyeceğiz!”

6 Ocak 2017, Cuma, 8:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Birlik ve beraberliğimize yönelik peş peşe yapılan hain saldırılara bir yenisi de İzmir’de eklendi. Hainler, İzmir Adliyesi’nin hemen önünde bombalı araç patlattı. Patlamanın ardından çıkan çatışmada iki terörist öldürüldü, bir polisimiz ile bir adliye çalışanımız şehit olurken,  ikisi polis yedi kişinin de yaralandığı bildirildi. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İzmir’de yaşanan […]

Birlik ve beraberliğimize yönelik peş peşe yapılan hain saldırılara bir yenisi de İzmir’de eklendi.

Hainler, İzmir Adliyesi’nin hemen önünde bombalı araç patlattı. Patlamanın ardından çıkan çatışmada iki terörist öldürüldü, bir polisimiz ile bir adliye çalışanımız şehit olurken,  ikisi polis yedi kişinin de yaralandığı bildirildi.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, İzmir’de yaşanan saldırıyı lanetlerken, “Hainler bu defa İzmir’de kalleşçe saldırdı. Bu ülkeye milletimiz teröre asla teslim olmayacaktır. Eninde sonunda yok olacaksınız. Geçmiş olsun” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk;

“Akşam saatlerinde adliye binası yakınlarında patlatılan bomba ve devamında çıkan çatışmada iki hain öldürülmüş, bir polisimiz ile bir adliye çalışanımız şehit olmuş, ikisi polis 7 kişi ise yaralanmıştır.

Milletimizin birlik ve beraberliğine kast edenlerin kirli oyunları hız kesmeden devam etmektedir. Bölgemizde yaşanan şiddet, kan ve gözyaşını ülke sınırlarımız içine taşımak isteyenlere verilecek cevap bir ve beraber olmaktır.

Anadolu coğrafyasında bin yıldır yaşayan Türk milleti bu sinsi tezgahları alt edecek, barış ve kardeşlik içerisinde bu topraklarda yaşamaya devam edecektir.

Anlaşılan o ki, terör tüm dünyada ve Türkiye’de 2017 yılında da rahat durmayacaktır. Bu nedenle milletimiz her türlü tehlikeye karşı uyanık olmalıdır.

Türkiye Kamu-Sen camiası olarak İzmir’de yaşanan bu kalleş saldırıyı lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Allah vatanımızı ve milletimizi her türlü tehlikeden korusun” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 7 = 8

Henüz yorum yapılmamış.