reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: BU VURDUMDUYMAZLIK HİÇ Mİ KANINIZA DOKUNMUYOR?

21 Kasım 2017, Salı, 10:05 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Kurtuluş savaşı döneminde geçmişine ihanet eden ve Türklükten istifa eden Mustafa Sabri’nin bugünkü dostları ile kol kola yürüyen ve kendilerine vatansever diyenlere Mehmet Akif Ersoy’un dizeleriyle seslendi. Genel Başkan Koncuk; “Üç günlük dünya için, makam için, mevki için, günlük küçük menfaatlerini korumak için atasına, geçmişine ihanet […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Kurtuluş savaşı döneminde geçmişine ihanet eden ve Türklükten istifa eden Mustafa Sabri’nin bugünkü dostları ile kol kola yürüyen ve kendilerine vatansever diyenlere Mehmet Akif Ersoy’un dizeleriyle seslendi.

Genel Başkan Koncuk;

“Üç günlük dünya için, makam için, mevki için, günlük küçük menfaatlerini korumak için atasına, geçmişine ihanet eden, hain, Türklükten istifa etmiş, soysuz Mustafa Sabri’nin bugünkü, gönül dostları ile kol kola yürüyen, her türlü zilleti sineye çeken, ardından yüzü kızarmadan kendini vatansever olarak gören zihniyete yazıklar olsun. Bu vurdumduymazlık hiç mi kanınıza dokunmuyor?

 

Şairin dediği gibi ” His yok, hareket yok, acı yok… Leş mi kesildin?

Hayret veriyorsun bana… Sen böyle değildin.

Kurtulmaya azmin neye bilmem ki süreksiz?

Kendin mi senin, yoksa ümîdin mi yüreksiz? “

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 4 = 13

Henüz yorum yapılmamış.