reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

Koncuk Çanakkale’de Sağlık Çalışanlarına Destek Verdi

16 Mart 2015, Pazartesi, 12:28 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye genelinde iş bırakma eylemi yaparak büyük ses getiren konfederasyonumuza bağlı Türk Sağlık-Sen’in Çanakkale ilinde gerçekleştirdiği eyleme katılan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu, Sağlık çalışanlarının sorunlarını anlamaktan ve kavramaktan uzak olmakla eleştirdi. KONCUK: SAĞLIK BAKANI ÇALIŞANLARIN SORUNLARINI ANLAMAKTAN UZAK Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından Çanakkale Zaferinin 100.Yılı vesilesiyle düzenlenen “100 […]

Türkiye genelinde iş bırakma eylemi yaparak büyük ses getiren konfederasyonumuza bağlı Türk Sağlık-Sen’in Çanakkale ilinde gerçekleştirdiği eyleme katılan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu, Sağlık çalışanlarının sorunlarını anlamaktan ve kavramaktan uzak olmakla eleştirdi.

KONCUK: SAĞLIK BAKANI ÇALIŞANLARIN SORUNLARINI ANLAMAKTAN UZAK

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından Çanakkale Zaferinin 100.Yılı vesilesiyle düzenlenen “100 Yıllık Destan Çanakkale” Şiir ve Resim yarışması etkinliği için Çanakkale’de bulunan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk Çanakkale Cumhuriyet meydanında sağlık çalışanlarının iş bırakma eylemine destek verdi.

Genel Başkanımız İsmail Koncuk yaptığı konuşmada, adına sendika deyip sağlık çalışanlarının problemlerinin gündeme geldiği bir eyleme katılmayanları şiddetle kınadığını belirterek, “Hangi sendikanın, derneğin üyesi olursa olsun birlik ve beraberlik önemli bir görüntüdür.

 

Birilerini ürkütecek, belki de kendine getirecek bir görüntüdür. Bu birlikteliğin bu kalabalıkların her alanda arttırılması lazım. Basın açıklamasıyla sağlık çalışanlarının problemleri tek tek anlatıldı. İyi hizmet zammından maaşa, can güvenliğine, döner sermayelerin emekliliğe yansımamasına kadar onlarca problem var ama öyle bir bakan var ki, nasıl bir bakanlık yapıyor? Kimleri yönetiyor, yönettiği insanların problemleri nelerdir, bunlar neden bugün alanlara çıkıyor, eylem yapıyor, bunu dahi anlamaktan, kavramaktan uzak bir sağlık bakanı maalesef bu ülkeyi yönetiyor.

Sağlık, paralı hale getiriliyor. Bütün vatandaşlarımız açısından sağlık neredeyse özelleştirilmek üzere. Vatandaşlarımızın da bu kurulan tezgahı, tuzağı çok iyi görebilmesi değerlendirebilmesi lazım. Dün, hiç para ödemeden gidilen özel hastanelere, bugün çok ciddi katkı payları ödeyerek gidebilir hale geldik. İlaca, muayeneye katkı payı veriyoruz. Bunlar daha da arttırılabilir mevzuata göre.

Bunlar, hani o ‘garip, gureba’ denilen bütün vatandaşlarımızı ilgilendiren bir durumdur. Bu sebeple sağlık çalışanlarının haklı feryadını, taleplerini cesurca ortaya koyan bütün sendikalarımızı, derneklerimizi, sivil toplum örgütlerimizi Türkiye Kamu-Sen adına tebrik ediyorum” dedi.

 


Galerideki Resimler

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 7

Henüz yorum yapılmamış.