reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: KAVURMACILAR DIŞARIDA, MASUMLAR İÇERİDE…FETÖ İLE MÜCADELE BU MUDUR?

29 Mayıs 2017, Pazartesi, 8:48 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, FETÖ ile mücadele meselesinin iyice sulandırıldığına dikkati çekerek, “FETÖ’yle mücadele edelim derken, alakasız binlerce masum insanın da açığa alınması veya ihracı artık kamu vicdanını rahatsız etmektedir” dedi. Türkiye’nin bu hukuk dışı görüntüden bir an önce çıkması gerektiğine vurgu yapan Genel Başkan İsmail Koncuk, “Şu Mübarek Ramazan […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, FETÖ ile mücadele meselesinin iyice sulandırıldığına dikkati çekerek, “FETÖ’yle mücadele edelim derken, alakasız binlerce masum insanın da açığa alınması veya ihracı artık kamu vicdanını rahatsız etmektedir” dedi.

Türkiye’nin bu hukuk dışı görüntüden bir an önce çıkması gerektiğine vurgu yapan Genel Başkan İsmail Koncuk, “Şu Mübarek Ramazan ayı da vesile kılınarak, yeni sayfa açılmalı, hukuk devleti olduğumuz artık hatırlanmalıdır.Aksi çözümsüzlüktür, acıdır” dedi.

Genel Başkan Koncuk değerlendirmesinde;

“FETÖ’yle mücadele konusu iyice sulandırıldı.En son Sözcü gazetesinin,daha önce milliyetçi, vatansever kişilerin suçlanması kabak tadı verdi.

FETÖ’yle mücadele edelim derken, alakasız binlerce masum insanın da açığa alınması veya ihracı artık kamu vicdanını rahatsız etmektedir.

Hükümet, bu haksızlıklar sebebiyle,15 Temmuz’daki haklılığını kaybetmektedir. FETÖ’yle mücadele masumların canını yakan boyut kazanmıştır.

Türkiye, FETÖ’yle mücadele adı altında yaşanan, masumların canını yakan, bu hukuk dışı görüntüden hızla çıkmalı, normalleşme sağlanmalıdır.

FETÖ’le mücadele elbette yapılmalı, ancak keyfilikten çıkılarak hukukun gerekleri uygulanmalı,anlamsız kriterlerden derhal vaz geçilmelidir.

Yoldan geçerken selam verenin FETÖCÜ sayıldığı,banka hesabı, sendika üyeliği vb.kriterler olduğu sürece bu fasit daireden çıkış imkansızdır.

Şu Mübarek Ramazan ayı da vesile kılınarak, yeni sayfa açılmalı, hukuk devleti olduğumuz artık hatırlanmalıdır.Aksi çözümsüzlüktür, acıdır.

Dün FETÖCÜLÜĞÜ tescilli olan bazı isimlerin bugün, FETÖ’yle mücadele konusunda ahkam kesmesine de dikkat edilmelidir.Kirli isimlere dikkat!

Kavurmacılar vb isimler bir şekilde ellerini kollarını sallayıp gezerken olan garibanlara, masumlara olmaktadır.FETÖ’yle mücadele bu mudur?”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ6 + = 14

Henüz yorum yapılmamış.