reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: KORKUTANLAR ASIL KORKANLARDIR, KİMSEDEN KORKMAYIN!

25 Ağustos 2017, Cuma, 9:05 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hezimetle sonuçlanan Toplu sözleşmenin ardından yetkili konfederasyona seslenerek, “258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun” dedi “7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, çark ettiniz?” diye soran Genel Başkan Koncuk, “Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak” ifadelerini kullandı. “Üyeleriniz dahi size ateş püskürüyor” […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hezimetle sonuçlanan Toplu sözleşmenin ardından yetkili konfederasyona seslenerek, “258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun” dedi

“7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, çark ettiniz?” diye soran Genel Başkan Koncuk, “Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak” ifadelerini kullandı.

“Üyeleriniz dahi size ateş püskürüyor” diyen Koncuk, “Artık hiç kimse sizin yükünüzü çekmeyecek” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde;

“De ki, ” Elimizden gelen, gücümüz budur.” eyvallah. Yalan rüzgarı son hız. 258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun.

Eskileri saymayı bırakın, bu dönem kaç kazanımınız var, onu söyleyin. Çıkın tüm memur ve emeklilerden, tüm 4-B, 4-C’lilerden özür dileyin.

7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, bir anda 180 derece çark etmek zorunda kaldığınızı açıklayın. Bunca, 5 milyon, insanı aldatmayın.

Ne kadar yandaş tv varsa gezip, yalan rüzgarını, tüm insanların aklıyla alay edercesine, estirmeyin. Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak.

Görün ki, bazı yöneticileriniz, yüzbinlerce üyeniz dahi size ateş püskürüyor, zerre izan sahibi hiç kimse artık sizin yükünüzü çekmeyecektir.

İnsan iradesi herşeye rağmen sahip olunacak bir meta değildir. Kendi şahsiyetine saygı insan olmanın temelidir. İşte, bu saygı sonunuz olacak.

Siz, geçmişten bugüne ortaya koyduğunuz tüm gayri ahlaki, zigzaglı duruşla, bu saygıyı yerle bir ettiniz. Emin olun kimse size mahkum değil.

Artık, sizin için gereken en önemli duruş, insana saygınızı göstermek, doğruyu söyleyebilmek erdemini açıkça ortaya koyabilmeniz olacaktır.

Buradan her bir arkadaşıma da, ilkeli olmalarını tavsiye ediyorum. Korkmayın, emin olun korkutanlar, asıl korkaklardır, kimseden korkmayın.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ5 + = 10

Henüz yorum yapılmamış.