reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: KPDK TOPLANTISINDA ÇÖZÜM BEKLEYEN SORUNLARI MASAYA TAŞIYACAĞIZ

23 Kasım 2017, Perşembe, 10:25 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 28 Kasım günü yapılacak olan KPDK toplantısını değerlendirdi. “Şimdiye kadar yapılan KPDK toplantılarından hiç bir sonuç alınamadı” diyen Genel Başkan İsmail Koncuk, “Sayın Bakan’ın Toplu Sözleşme sürecinde KPDK, KİK gibi toplantıların işlevinin artırılması ile ilgili tespitleri vardı.Bakalım bu tespit hayata geçecek mi?” diye sordu. Genel Başkan […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, 28 Kasım günü yapılacak olan KPDK toplantısını değerlendirdi.

“Şimdiye kadar yapılan KPDK toplantılarından hiç bir sonuç alınamadı” diyen Genel Başkan İsmail Koncuk, “Sayın Bakan’ın Toplu Sözleşme sürecinde KPDK, KİK gibi toplantıların işlevinin artırılması ile ilgili tespitleri vardı.Bakalım bu tespit hayata geçecek mi?” diye sordu.

Genel Başkan Koncuk;

“Şimdiye kadar yapılan KPDK toplantılarından hiç bir sonuç alınamadı.Her yıl 2 kez Çalışma ve Sosyal Güvelik Bakanımızın koordinesinde yapılan KPDK 28 Kasım saat 14:00’da yapılacak.Hayır dileyelim, hayır olsun.

Türkiye Kamu-Sen olarak her zaman olduğu gibi çalışma hayatı ile ilgili teferruatlı raporumuzu KPDK’da Sayın Jülide Sarıeroğlu’na sunacağız.4-C, 4-B temel problemlerimizdir.

Sayın Bakan’ın Toplu Sözleşme sürecinde KPDK, KİK gibi toplantıların işlevinin artırılması ile ilgili tespitleri vardı.Bizler de bu tespite katıldığımızı ifade etmiştik.Bakalım bu tespit hayata geçecek mi?

Kamuoyunun yakından bildiği üzere daha önceki KPDK’da disiplin affı, izinlerin iş gücü esasına göre düzenlenmesi, yardımcı hizmetler sınıfına ek gösterge verilmesi gibi konular havada kalmıştı.Umarız gerekli adımlar atılır”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + 5 =

Henüz yorum yapılmamış.