reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: MEMUR İŞİ YAPAN İŞÇİLER UNUTULMASIN

7 Aralık 2017, Perşembe, 9:57 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, taşeron çalışanlarla ilgili yapılan düzenlemenin memnuniyet verici olduğunu belirtirken, şu an memur işi yapan 80 bin işçinin de memur kadrolarına geçirilmesi gerektiğini belirtti. “Aslında memur işi yapan işçilerin memur kadrosuna alınması bir lütuf değil” diyen Genel Başkan Koncuk, “Madem memur işi yapıyor, neden hala işçi oldukları […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, taşeron çalışanlarla ilgili yapılan düzenlemenin memnuniyet verici olduğunu belirtirken, şu an memur işi yapan 80 bin işçinin de memur kadrolarına geçirilmesi gerektiğini belirtti.

“Aslında memur işi yapan işçilerin memur kadrosuna alınması bir lütuf değil” diyen Genel Başkan Koncuk, “Madem memur işi yapıyor, neden hala işçi oldukları izaha muhtaçtır. Akıl da, izan da bu konuda adım atılmasını gerekli kılmaktadır” dedi.

Genel Başkan Koncuk değerlendirmesinde şu satırlara yer verdi;

“Taşeron çalışanlarla ilgili düzenleme memnuniyet verici ancak yasa hazırlanırken şuan memur işi yapan yaklaşık 80 bin işçinin de memur kadrolarına geçirilmesi hem doğru olacak hem de bir TİS kararının hayata geçmesini sağlayacaktır.Hiç de zor değil.

Aslında memur işi yapan işçilerin memur kadrosuna alınması bir lütuf değil, fiili bir durumla ilgili, gerekli bir mevzuat düzenlemesi olacaktır.Madem memur işi yapıyor, neden hala işçi oldukları izaha muhtaçtır.Akıl da, izan da bu konuda adım atılmasını gerekli kılmaktadır.

Hem memur işi yapan hem de çoğu bir üniversite diplomasına sahip bu insanların, diplomalarına uygun bir statü istemesi son derece tabidir ve insanidir.Devlete de maddi olarak hiç bir külfetleri söz konusu değildir.O halde doğru yol bellidir.Bir adım daha atalım ve çözelim”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ2 + = 6

Henüz yorum yapılmamış.