reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

26 Ocak 2018, Cuma, 11:08 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 0 kişi okudu | 0 yorum
Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Zeytindalı Harekatının milli meselelerde nasıl birleşebildiğimizi göstermesi açısından dikkate alınması gerektiğinin altını çizdi. “Hepimizin ciddi ekonomik sosyal problemleri olabilir” diyen Koncuk, “Vatan dediğimiz ve büyük bedeller ödediğimiz Anadolu coğrafyasına herşeyimizle sahip çıkmak zorundayız.” dedi. “Bölünmez bütünlüğümüzü sağlama almak, önce birbirimize saygı duymaktan geçer” diyen Genel Başkan […]

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Zeytindalı Harekatının milli meselelerde nasıl birleşebildiğimizi göstermesi açısından dikkate alınması gerektiğinin altını çizdi.

“Hepimizin ciddi ekonomik sosyal problemleri olabilir” diyen Koncuk, “Vatan dediğimiz ve büyük bedeller ödediğimiz Anadolu coğrafyasına herşeyimizle sahip çıkmak zorundayız.” dedi.

“Bölünmez bütünlüğümüzü sağlama almak, önce birbirimize saygı duymaktan geçer” diyen Genel Başkan Koncuk, “Egoist bir hayat yaşamak, şahsınızı kurtaracak gibi görünse de, esasen kaybetmek demektir” dedi.

Genel Başkan Koncuk değerlendirmesinde;

“Afrin’e yapılan Zeytindalı Harekatı, bölücü zihniyetlileri istisna tutarsak, aslında bir milli meselede nasıl birleşebildiğimizi göstermesi açısından da dikkate alınmalıdır, tıpkı 15 Temmuz’da tüm dünyaya ilan ettiğimiz birlik beraberliğimiz gibi.

Hepimizin ciddi ekonomik sosyal problemleri olabilir ancak, vatan dediğimiz ve büyük bedeller ödediğimiz Anadolu coğrafyasına herşeyimizle sahip çıkmak zorundayız.Aksi takdirde, hepimizin bu mukaddes coğrafyada güven içinde yaşama hakkımız tehlikeye girecektir.

Bir yandan gencecik evlatlarımızı şehit verirken,diğer yandan bu yaşananları umursamaz bir tavır içinde olamayız.Bölünmez bütünlüğümüzü sağlama almak, önce birbirimize saygı duymaktan geçer.Egoist bir hayat yaşamak, şahsınızı kurtaracak gibi görünse de, esasen kaybetmek demektir.

Dün ve bugün yaşadığımız acılar aslında bizi bir birimize daha da yakınlaştırmalıdır.Bugün ve dün çektiğimiz acılar böyle bir sonuç doğurursa yaşadıklarımıza değecektir.Milli birlik ve beraberliğimiz daim olsun.Tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.Mekanları cennet olsun” dedi.

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ+ 8 = 12

Henüz yorum yapılmamış.