reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: ŞER ODAKLARI HAİN PLANLARINDA BAŞARILI OLAMAYACAKTIR

2 Kasım 2017, Perşembe, 11:46 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 4 kişi okudu | 0 yorum
Hain terör çirkin yüzünü bir kez daha Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde gösterdi. İlçe kırsalında çıkan çatışmada 8 vatan evladımız şehit oldu. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet dilerken, yayınladığı baş sağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bugün batılı ülkelerin, çirkin yüzüyle yeni tanıştığı terörle, Türk milleti uzun yıllardan beri […]

Hain terör çirkin yüzünü bir kez daha Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde gösterdi. İlçe kırsalında çıkan çatışmada 8 vatan evladımız şehit oldu.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet dilerken, yayınladığı baş sağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Bugün batılı ülkelerin, çirkin yüzüyle yeni tanıştığı terörle, Türk milleti uzun yıllardan beri mücadele etmektedir. Çevremizde yeni bir dünya inşa edilmeye çalışılırken, Türkiye’yi de planları dahiline almak isteyen güçlerin maşa olarak kullandığı terör örgütleri zincirlerinden boşalmışçasına coğrafyamızda kan dökmektedirler.

Türk milleti geçmiş dönemlerde olduğu gibi bugünde her türlü bedeli ödeyerek devletini ve vatanını korumaya, başkalarının planları içerisinde bir piyon olmaktansa topyekün ayağa kalkarak terör örgütlerine de, onların hamilerine de gereken dersi vermeye hazırdır.

Bu noktada verdiğimiz vatan mücadelesi sırasında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 8 vatan evladımızın daha şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Bilinmelidir ki, bu evlatlarımız bir hiç uğruna değil, bütün bir milletin bu coğrafya da ki bekası uğruna canlarını vermişlerdir.

Bu uğurda can vermeye hazır 80 milyon vatandaşımız tek yürek oldukça, kahramanlarımız bu hain planın bozulması için canlarını verdikçe, şer odaklarının başarıya ulaşması da mümkün olmayacaktır.

İnanıyorum ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti dünya var oldukça, şehitlerimizin kanları üzerinde yükselecek, şehitlerini ve gazilerini asla unutmayacak, aziz hatıralarını ilelebet yaşatacaktır.

Bu vesileyle vatan müdafaası esnasında Hakkari Şemdinli’de şehit düşen kahramanlarımıza yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler:

YORUM YAZ+ 1 = 5

Henüz yorum yapılmamış.