reddit https://ro.buywatches.is is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://ru.buywatches.is hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off watchesreplica.ru. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://se.buywatches.is forum guard. all reddit https://www.replica-watches.is/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen. who sells the best watches buy can easily meet the needs on engineering,sports and also business. famous mark https://www.gradewatches.to/. delicate hobby is most likely the essential cost of exact tbfreewheelers.com. up to 40% off discount are provided here for first class https://www.filipinonet.com/. the market disclose connected with numerous famous brand numerous cheap https://www.breitlingreplica.to/ is one of them.

KONCUK: UZAKTAN TELEPATİ YERİNE YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLEREK ADIMLAR ATILMALI

22 Ağustos 2017, Salı, 9:08 | Genel Merkez'den Haberler | Bu yazıyı 2 kişi okudu | 0 yorum
Toplu sözleşme görüşmelerinde Hakem süreci öncesinde yasal sürecin tamamlanmasına sayılı saatler kala Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk değerlendirmelerde bulundu. “Rakamsal oranların şeffaf bir şekilde kamuoyuna açıklanması doğrudur, ancak bütün bunlar yüz yüze de yapılabilir” diyen Genel Başkan Koncuk, “Toplu Sözleşme 20 milyonun umut bağladığı bir önemli faaliyettir.Yakışan bir zam oranının yanısıra […]

Toplu sözleşme görüşmelerinde Hakem süreci öncesinde yasal sürecin tamamlanmasına sayılı saatler kala Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk değerlendirmelerde bulundu.

“Rakamsal oranların şeffaf bir şekilde kamuoyuna açıklanması doğrudur, ancak bütün bunlar yüz yüze de yapılabilir” diyen Genel Başkan Koncuk, “Toplu Sözleşme 20 milyonun umut bağladığı bir önemli faaliyettir.Yakışan bir zam oranının yanısıra diğer talepler de göz ardı edilmemelidir” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk;

“Toplu Sözleşmede basın üzerinden haberleşme yeni bir yöntemdir.Bu yöntemi ilk defa görüyoruz.Doğru bir yöntem olup olmadığı tartışılır.

Rakamsal oranların şeffaf bir şekilde kamuoyuna açıklanması doğrudur, ancak bütün bunlar yüz yüze de yapılabilir.Masayı soğutmamak lazım.

Sayın Bakan son teklifimiz dese de, toplu pazarlık masası son dakikaya kadar bir umut masasıdır.Kapı son dakikaya kadar açık tutulmalıdır.

Toplu Sözleşme 20 milyonun umut bağladığı bir önemli faaliyettir.Yakışan bir zam oranının yanısıra diğer talepler de göz ardı edilmemelidir.

4-B, 4-C konusunda bir ilerleme mutlaka sağlanmalı, vergi dilimi problemi göz ardı edilmemeli, seyyanen zam isteği dikkate alınmalıdır.

Uzlaşma ya da uzlaşmazlık zaptı için önümüzde 5 saat bulunmaktadır.Uzaktan telapati yerine, yüz yüze gelinerek gerekli adımlar atılmalıdır”

Anahtar Kelimeler: ,

YORUM YAZ4 + = 13

Henüz yorum yapılmamış.